Nierozumiany

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Adam Asnyk
Główny blog nierozumiany.blogi.pl »
Data urodzenia 1973-04-03
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nierozumiany

wqrwia.... Mieliście tak kiedyś. Wczorajszy wieczór. Godzina 21.00. Żonka w objęciach morfeusza. Szlag mnie trafia, patrzę na nia i szlag mnie trafia. Jedyny moment w ciągu dnia kiedy możemy porozmawiać, pobyć, przytulić sie... ona spi. W pracy jest u nas pewna pani G. W ciągu 30 minut 5 razy wychodzia do azienki!!! Cholera, już nie mogę, co ona robi? Kumpel zostawi (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie byo mnie tu juz....sam nie wiem ile. Miaem tyle spraw na gowie. Większość udao mi sie zamknąć. Cholera , wkurza mnie ze nie mogę napisać literki l z kreską:-) Może ktoś mi powie jak to zrobić :-) Synek ma już 6 ząbków i umie już sam stanąć. Cieszy się przy tym jak cholera, a ja z nim :-) Z żonką wszystko ok, sexu nie ma bo mam remont w domu i jestem zbyt (...)

Zobacz pełny wpis »
Wróciem z Zakopca. Byo nieźle, ale za duzo ludzi jak na mój gust. Nawet z żonką jakoś lepiej sie rozumieliśmy. Sex co dzień, aż mnie maly boli:-). Ale powrót do pracy to najtrudniejsza sprawa. Jutro szykuje sie impreza i juz sie nie moge doczekać. Synek troszkę sie przeziębil, bierze jakieś lekarstwa i mi go strasznie żal. Jak mu przejdzie to znowu będzie wesolutki (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj jadę na pogrzeb. Znajomy. Nie chcę, nie lubie pogrzebów. Ale chyba powinienem. Doluję  się. Dzisiaj kończę jedna sprawę która zaprzątala mi gowę przez 2 tygodnie. Cieszę się. Będe mial wolny umysl. Dzisiaj żonka tak na mnie jakoś dziwnie rano patrzya. Zrobilem jej dobrze. "A ty?" , "Ja nie" . Uśmiechnęliśmy się. Mily początek dnia.

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj mój debiut twórczy, wiec prosze o wyrozumiaość. Będzie to po prostu dziennik mojego zycia okraszony niewielka ilością analizy i przemyśleń. Mam taka nadzieję. Dzisiaj sie tylko przywitam z wszystkimi którzy tutaj zajrzą. Od jutra do dziela.

Zobacz pełny wpis »
  (...)

Zobacz pełny wpis »