Niepierwszy-nikt

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kalisz
Główny blog niepierwszy-nikt.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-06-28
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Niepierwszy-nikt

Siedzę w miejscu, w którym - chyba - zakończyło się, coś dla mnie cennego. Popełniam błąd próbując zrozumieć cała sytuacje na podstawie mojej logiki i mojego rozumienia sytuacji. To nie ja tutaj rozdaje karty. Mojego ego znowu wkroczyło.  Nie słucham Cię, nie chce zaakceptować, że nie widzisz tego co ja. Boli mnie to, że tak robię. Boli jeszcze bardziej, że w (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam ochotę nie być. To pierwsze zdanie, ktore przychodzi mi do głowy. Nie wiem dlaczego robię to co robię. Chce osiągać i osiągam sukcesy, ale nie wiem po co to robię. Dla kogo? Dla siebie? Mam wrażenie, że jestem sumą oczekiwań i ocen osób trzecich. Nie ma mnie w tym w ogóle. Pozwoliłem i pozwalam kierować swoim życiem tylko reagując.  Boli mnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Po długich przemyśleniach dnia wczorajszego, delikatnie wyjrzało słoneczko.   w tym właśnie momencie popełniam zawsze błąd. Wydaje mi się, że naprawiłem to co się zepsuło.   Wczoraj zrozumiałem. Jeśli nie wezmę się za to, w konsekwencji jednego dnia mogę przestać być.  dlatego dzisiaj, czuje i nazywam. Komunikuje i próbuje zrozumieć. mam kłopot z emocjam (...)

Zobacz pełny wpis »
Miesza mi wszystko. Nie potrafię nazwać swoich emocji i uczuć. wiem, że nie są przyjemne, sprawiają mi ból. chcialbym się podzielić bólem, ale nie wiem jak i nie rozumiem tej potrzeby. ten problem- szukam atencji. zamiast pracować nad tym to ja chce krzyczeć światu: "patrzcie boli mnie, zapytajcie mnie dlaczego." jestem samotny, a nie chce być.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Czytam dalej (Kod emocji). Treść zaczyna do mnie przemawiać. Czuje, że odnalazłem ścieżkę ku naprawie. Zdałem sobie sprawę- nie mogę przestać.  Jest to dla mnie ostatni moment na podjęcie rękawicy. Jeśli nie pozbędę się ciężaru, który dźwigam. Następnym razem już go nie uniosę.  Dlatego, działam. (...)

Zobacz pełny wpis »
Zacząłem czytać książkę Dr Nelsona "Kod emocji" to taka moja próba ogarnięcia swoich emocji. czuje się skrzywdzony, zdradzony i bezwartościowy. Trzymam to w sobie i czuje, że mnie to zjada od środka.  muszę przerwać ten proces i pozbyć się tej negatywnej aury.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeszcze nigdy nie czułem się tak samotny jak dzisiaj. Moja miłość gdzieś tam się oddaliła, a ja to powoli zaczynam akceptować. To właśnie powód mojej dzisiejszej samotności.  (...)

Zobacz pełny wpis »