Niemilosny

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wabrzezno
Główny blog zwierzycsie.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-06-01
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Niemilosny

  C.D.   O ile pierwszy rok był rokiem zakochania, motylków w brzuchu, nowych odkryć, doświadczeń i uniesień, to następny był już rokiem stabilizacji, ale i rozmyślań, refleksji i wątpliwości. Jestem typem faceta, który mimo flegmatycznej osobowości ma dość spory i gorący temperament (a co za tym idzie - duże libido), a nasze spotkania z (...)

Zobacz pełny wpis »
  Po dłuższej przerwie wracam do pisania bloga.   Dużo się ostatnio dzieje w życiu, spory stres w pracy, powrót do samotności i inne problemy. To sprzyja motywacji do pisania, które jest mi potrzebne, żeby to gdzieś z siebie wyrzucić. Nie mam nikogo komu mógłbym powiedzieć tak naprawdę wszystko o sobie, a ostatnio moje zaufanie do zwie (...)

Zobacz pełny wpis »
  C.D.   Byliśmy dobrani niemal idealnie pod każdym względem. W łóżku nie było tabu, w światopoglądach i charakterze była pełna kompatybilność, ale były jednak małe zgrzyty. Pamiętam, że były trzy sytuacje, w których miałem poważne przesłanki co do tego, że mnie okłamywała.   Pierwszy raz wystąpił w pewnej grze przeglądark (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwsze kroki w temacie internetowego randkowania stawiałem już będąc nastolatkiem, ale poza paroma rozmowami na gg i jeszcze mniej udanej pisaninie na przeróżnych czatach (nawet irc), nie zagłębiałem się zbytnio w tym wszystkim. Dopiero gdy w moim wieku na dobre zagościła dwójka z przodu, to wziąłem się za tworzenie kont na przeróżnych portalac (...)

Zobacz pełny wpis »
W moim życiu, bardzo wysoko w priorytetach jest seks. Dotyczy to zarówno relacji stałych, jak i przelotnych. Jest to dla mnie jeden z najważniejszych elementów romantycznego związku, bez którego trudno by było mówić o miłości.   Na nią składa się kilka czynników, które muszą zaistnieć w zasadzie jednocześnie, aby było (...)

Zobacz pełny wpis »
C.D.   Nasza znajomość była niezwykła i nic takiego ani przed nią, ani po niej mnie nie spotkało. Pomimo że nasze uczucie nie przetrwało próby czasu, to jednak dalej myślę, że to mogła być moja bratnia dusza. Nie wszystko było idealne, ale skala podobieństwa była niewiarygodnie wysoka.   Od momentu rozpoczęcia pisania do pierwszego spotkania up (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zanim przejdę do opisów moich różnych "przygód", chciałbym napisać co nieco o sobie. Nie za dużo, ale coś powinno się tu znaleźć, co by nieco przybliżyło wszystkim autora tego bloga.   Młody nie jestem. Trójkę z przodu mam już tyle czasu, że kwalifikuję się chyba na starego kawalera. Z każdym rokiem widzę coraz mniejsz (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobry wieczór.   Trochę nad tym myślałem i w końcu przyszedł czas decyzji. Zakładam bloga. Kolejnego już, bo były wcześniejsze. Tamte były inne, ale tylko trochę. Za mało było w nich... mnie?   Nie mam przyjaciół z prawdziwego zdarzenia, więc nie mam za bardzo przed kim ściągnąć wszystkich masek. Każdy widzi jakąś cząstkę mnie, al (...)

Zobacz pełny wpis »