Niedzielajestsandra

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog niedzielajestsandra.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-11-13
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 213 dni temu

Najciekawsze wpisy Niedzielajestsandra

18.07.2018 Na prawdę nie jest ze mną kolorowo. Chciałam pisać piórem, Gombrowicz na pewno pisał piórem, ale kręci mi się w głowie. Może to spirulina oczyszcza mi szyszynkę, a może mam raka mózgu. Tylko kto chce się mnie pozbyć? Wiedziałam, że jak już, to będzie rak, nie obłęd. W obłędzie wychodzą z gruntu rzeczy, dobre rzeczy. Nie chcę (...)

Zobacz pełny wpis »
8.01.   W żabkach mają długopisy. Jest chyba tak dobrze, że nie mam nic o tym do powiedzenia. Nie lubię mojej psychiatry. Uważam, że jest niegrzeczna i niedokształcona. Myślę, że ostatecznie jestem zdrowa. Tylko w takim razie skąd to lenistwo, jeśli nie jestem leniwa? Skąd kompulsywne jedzenie, jeśli nie jestem głodna? I jakie to brzydkie. Nawet to, że pustk (...)

Zobacz pełny wpis »
5.01.2019 Czy jestem za poważna na bycie robaczkiem? Czy za słodziutka na bycie człowiekiem? Te pytania nie dają mi wstawać jeden po drugim. A może samo bycie robaczkiem/cukiereczkiem spędza mi sen z powiek? Jak długo spać, żeby się wyspać? Godzina dwunasta, wywalczyłam ze sobą pobudkę o dziewiątej, telefon kurwa wibruje, szczoteczka też wibruje i czytam e-booka. (...)

Zobacz pełny wpis »
10.01 Powinnam była zapłacić czynsz. On przyprawia mnie o dreszcze, kolejny ten sam, którego oczy, kiedy się spotykają, przelatuje mnie dreszcz, zabiera mi się tlen od jelit aż po usta. I wolałabym, żeby go nie było w mojej obecności na ile chcę, żeby był. Nic po mnie nie zostaje, nic tu po nim, nicponiem. Spotykamy się w oficjalnym pokoju, czekam na niego. K (...)

Zobacz pełny wpis »
9.01.2019 Kładę się twarzą do łóżka, ręce wzdłuż ciała, głowa na lewą stronę, do okna. Postanowiłam tak wykorzystać te 50 minut, spóznię się. Słucham swojego oddechu, równego, odpoczywającego. Słucham, jak stymuluje go mój umysł. Koją się razem, płyną. Jak myśli zwalniają, poza mną. Widzę węże i języki i czaszki i stworze (...)

Zobacz pełny wpis »