Nie_wiem-3

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kartuzy
Główny blog nasza-szkola.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-05-15
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nie_wiem-3

Nasza szkoła to Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach. Znajduje sie w niej:  III Liceum Ogólnokształcące – nauka trwa 3 lata - o profilu USPORTOWIONYM - przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym : biologia geografia matematyka - o profilu EUROPEJSKIM & (...)

Zobacz pełny wpis »
Z racji tego że jest sobota i mało czasu by dużo sie rozpisywać, gdyż przygotowuje teraz różne świąteczne ciasta i inne rzeczy, dzisiaj będzie krótko. Z samego rana mnustwo pracy. Jutro święta wielkanocne więc razem z bratem przygotowujemy święconkę z którą za godzinę pójdziemy do kościoła. Jak wyglądają wasze przygotowania do św (...)

Zobacz pełny wpis »
Mamy dziś poniedziałek ;/ Nie nawidzę poniedziałków. Myślałam że nie wyrzymam  jak tylko wstałam z lóżka to zobaczyłam że mój kot sika mi na kanape na przeciwko mojego łóżka  Ten kot doprowadza mnię do szału... ale okey czas do szkoły oczywiście po drodzę zostałam ochlapana przez nadjeżdzajacy samochód Oczy (...)

Zobacz pełny wpis »
Mamy dziś poniedziałek ;/ Nie nawidzę poniedziałków. Myślałam że nie wyrzymam  jak tylko wstałam z lóżka to zobaczyłam że mój kot sika mi na kanape na przeciwko mojego łóżka  Ten kot doprowadza mnię do szału... ale okey czas do szkoły oczywiście po drodzę zostałam ochlapana przez nadjeżdzajacy samochód Oczywiśc (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj wstałam dosyć pózno. Dawno nie miałam okazji by dobrze się wyspać. Zastanawiałam sie jak zagospodarować wolny czas i szczerze mówiąc na nic ciekawego nie wpadłam. Z racji tego że pogoda trochę się polepszyła postanowiłam umyć okna. Niestety nie trwało to długo bo nagle zaczął intensywnie padać deszcz. Wróciłam więc do sprzątani (...)

Zobacz pełny wpis »
Niby dzień jak codzień ale jednak inny.Od rana nauka i nauka...Sprawdzian z biologi i inne rzeczy które przyprawiają o ból głowy. Mimo to jednak sie nie załamuje bo już jutro rozpoczyna się przerwa świąteczna. Oczywiście oznacza to mnustwo odpoczynku i czasu na rzeczy na kórych nie możemy często robić chodząc do szkoły. Mam nadzieje że w peł (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielki Piątek dzień zadumy i modlitwy. (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »