Nie_lubie_mojej_szkoly

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnowskie Góry
Główny blog projektodlotowi.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-04-13
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 344 dni temu

Najciekawsze wpisy Nie_lubie_mojej_szkoly

Plan fabuły na pierwsze epizody komiksu. Ten wpis będzie regularnie aktualizowany z rozwojem serii, jednak będzie zawierał tylko epizody pierwszego sezonu.    timeline: 2089(właściwa fabuła odlotowych)   tom 1 - rok 2046, prolog rok 2089 przedstawienie superbohaterów, przedstawienie głównego bohatera Noxa, Nox podczas drogi do nowej szkoły w ostatn (...)

Zobacz pełny wpis »
  Charakter i główny opis postaci Nox Todd Sanders, znany jako bohater pod pseudonimem Roofkid, to 15-latek pochodzący z przedmieści Port Townsend. Jego pełne imię to Lennox, jednak nie przepada on za szkockim pochodzeniem swojego imienia, więc woli kiedy mówią na niego po prostu Nox. Choruje na bezsenność. Zwykle działa bez planu, jego akcje są czysto sponta (...)

Zobacz pełny wpis »
Ok, więc przechodzimy do opisów głównych postaci mojej serii :] Wpisy o postaciach będa aktualizowane o nowe informacje, w miarę z rozwojem fabuły serii, kiedy postacie będą dostawały nowe wątki fabularne. We wpisach o postaciach zawarte będą o nich podstawowe informacje, opis wyglądu, charakteru, mocy/umiejętności, roli w historii, występowania w historii, ich rysunk (...)

Zobacz pełny wpis »
Witaj na samym początku bloga z Odlotowych! Na sam początek, czym są (a raczej będą) Odlotowi? Well, jest to powstająca seria komiksów ze światem, historią i postaciami wymyślonymi przez Wojciecha Siwego (ja, znany także jako Wojtasz) oraz paru moich znajomych, chociaż w większości mnie. No to o co chodzi w Odlotowych? Mianowicie jest sobie świat, Ziemia w przyszłości, pow (...)

Zobacz pełny wpis »
Toby Typhoon (nazwa superbohatera: Typhoon) to 16-latek uczęszczający do Liceum Magnum, chodzi do klasy razem z Noxem Sandersem. Urodził się niewidomy, ale mimo to może  poznawać i obserwować swoje otoczenie przez echolokację, co jest rzadką cechą osób niewidomych. Toby latami praktyki opanował echolokację tak dobrze, że nie ma problemów z orientowaniem się (...)

Zobacz pełny wpis »
(niedokończony wpis jkbc) Felix Accord - ma 16 lat, jest przyjacielem Noxa z dzieciństwa.  Zalety: inteligentny, niezawodny, rozsądny, idealista, obiektywny, wnikliwy, stoicki, zdyscyplinowany. Ma dużą zdolność perswazji.   Wady: bezcelowy, niedostępny, przewrażliwiony, zazdrosny, pogardliwy, impulsywny, podstępny, zdesperowany.   Bardzo szybko przyswaja wied (...)

Zobacz pełny wpis »
Cechy charakteru głównych bohaterów na podstawie wartości które nimi kierują:   Nox: szczery,  niezależny, pomysłowy   Felix: lider, odpowiedzialny, pracowity   Toby: waleczny, uważny, pokorny   Chloe: współczująca, pewna siebie, bezinteresowna   Nate: zabawny, nieustraszony, zdolny do poświęceń &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
przenosimy się na Google sites :) (...)

Zobacz pełny wpis »