Nicramkeruzam

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bielsk podlaski
Główny blog keruzamnicram.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-02-21
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nicramkeruzam

Dziś poranek był dość trudny, zasnąłem dopiero jakoś po 3.00. Obudziłem po 7.00. tak naprawdę nie wiem czemu nie mogłem zasnąć. Dużo myśli o Dawidzie, może to strasznie niewygodne łóżko, a może jeszcze co innego? Ostatnio miewam trudności ze spaniem. myślę czy nie wziąć tabletek na sen które kiedyś przepisała mi psycholog. w każdym bądź razie wstałem niewyspany, i z pierwszą myślą: (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka. Nie było mnie tu aż 8 dni. Karygodne. Po ostatnim wpisie troszkę się wydarzyło w życiu. ale bez zmian. Po telefonie od Dawida, wszystko wróciło do normy , dzwonimy do siebie, piszemy, ale i tak ma to w dupie. W do czwartku normalnie pracowałem w selgro a od piątku w końcu urlop. W kościele gram ale to na zasadzie że jak będę chciał pojechać to pojadę. W środę Dawid kupił (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam na imię Marcin. Mam 40 lat.  Chciałbym tutaj opisać to co we mnie siedzi od dawna. To bedzie taka relacja z życia czy wspomnienia. Przez ostatnie dwa lata wiele wydarzyło się w moim życiu, kwestia błędnych decyzji życiowych czy postanowień. Mam nadzieję że życie się na mnie uwzięło i cały czas dostaję po dupie. Każda sytuacja wiąże się niepowodzeniem, czy to na sferze uc (...)

Zobacz pełny wpis »
Niedziela rano. Tradycyjnie w pracy. Ostanie dni minęły trochę leniwie. A to sprzątałem chatę, a to oglądałem swoje seriale na netflixie. W miedzy czasie łaziłem po aplikacjach szukając potencjalnego faceta dla siebie. Oczywiście nikt. Jak mi się ktoś podoba to ja jemu nie i na odwrót. Podświadomie szukam drugiego D. Bez przerwy o nim myślę. Może jakby go nie było w moim życiu był (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie pisałem tutaj ostatnio, bo byłem pochłonięty robotą. Na własne życzenie miałem po 12h w pracy. Wczoraj w nocy nie wytrzymałem i ponownie napisałem smsa do Dawida. Oczywiście odczytał dopiero rano, ale nie odpisał. Miałem granie na 10.00 i po pogrzebie od razy do selgrosa. Wieczorem zadzwonił D. Ku mojemu zdziwieniu, ucieszyłem się że to był sygnał że nie straciłem go, a jednoc (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj dzień w miarę szybko zleciał, zagłębiłem się w netflixa. Przy okazji na portalu poznałem takiego Konrada miło się pisze ale nie wiem czy coś z tego będzie. Marcin z Krakowa na pewno poszedł w odstawkę, bo nie widzę żeby miał chce kontynuować znajomość. Konrad podobny jest do mojego kolegi z pracy. Nie wiem co tam z nim będzie, nie czuje chemii na razie. Spotkam się z nim w (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie chyba wywołałem na wspomnienie mojego ex z którym byłem 9lat. Napisał co u mnie po dłuższej przerwie i po tym jak mu napisałem że muszę zakończyć rozdział w życiu. Mam mu za zle kilka rzeczy m. in. to że kazał ki wywalać z domu po tym jak się rozstaliśmy, w którym mieszkaliśmy 5 lat. Mieszkanie na niego oczywiście a ja ładowałem kasę w to, bo mieszkanie nowe i czego się nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Taki skrót dzisiejszego dnia. Podczas podróży, łapałem chłopaków na apce którzy mnie zainteresowali swoim wyglądem. Kilka odpisało dwa zdania i na tym się poprzestało. Wyjeżdżając z KRK do Wawy, napisałem do takiego Marcina, z fot podoba mi się, ale rzeczywistość może okazać się zupełnie inna. Wstępnie umówiliśmy się nawet na spotkanie i wymieniliśmy się numerami. Pisaliśmy sporady (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś cały dzień praktycznie na wariackich papierach. Wstałem po w miarę przespanej nocy. Porobiłem w kuchni po czym ściągnęli mnie do pracy na 12h. Pomyślałem że może i dobrze z tą robotą to nie będę tak rozmyślał. Praktycznie tak tez się stało aż do momentu kiedy wróciłem z przerwy kolacyjnej. Złapał mnie znów dołek. Rozmyślam, patrzę na jego profile, aż szefowa mnie się spytała c (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry na początku tygodnia. Siedzę właśnie w pociągu i czekam na odjazd do krk. Wczorajszy wieczór miło się nie zakończył. Nieudane akcje w aqua - tu czułem zażenowanie, jak i lekka sprzeczka z Dawidem. Nienawidzę jak siedzi na tym grindzie i mnie oszukuje że idzie spać. Coraz częściej jest niż nawet na swoim ig. Podjąłem decyzje że już dość. Już nie chce cierpieć i znosić bó (...)

Zobacz pełny wpis »