Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Nexiumtyil

Najciekawsze wpisy Nexiumtyil

W Columbus przez trzy tercje nie padła żadna bramka, a zwycięstwo miejscowym Blue Jackets 1:0 nad Detroit Red Wings zapewnił po upływie trzech minut i 12 sekund dogrywki Fredrik Modin. Przerwał w ten sposób serię dziewięciu przegranych meczów swojego zespołu. Drugi w sezonie występ bez straty gola odnotował Steve Mason, Było to czwarte spotkanie tych kanadyjskich (...)

Zobacz pełny wpis »
Bramkę i asystę uzyskał Tuomo Ruutu. W szeregach Capitals na listę strzelców wpisali się kolejno: Mark Green, Eric Fehr i Aleksander Owieczkin. W Waszyngtonie drużyna Capitals przegrała 3:6 z Carolina Hurricanes, najsłabszym zespołem ligi. Największymi gwiazdami wieczoru byli: Eric Staal, zdobywca dwóch bramek i trzech asyst, a także Jussi Jokinen - dwa gole i (...)

W San Jose miejscowi Sharks pokonali Phoenix Coyotes 3:2 i umocnili się na prowadzeniu w Pacific Division. Powiększyli przewagę nad "Kojotami", wiceliderami tej grupy, do czterech punktów. 24. zwycięstwo w rozgrywkach po trzech seriach rzutów karnych zapewnił gospodarzom Joe Pavelski. Ten sam zawodnik trafił na początku drugiej tercji na 2:0, ale później d (...)