Newsilverstar

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Darek Not important
Główny blog newsilverstar.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Newsilverstar

You only see what your eyes wanna see...                                                         &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Pomimo że wakacje zaczęły sie już w piątek, ja dopiero dziś mogę powiedziec, że je czuję. Sobotka, niedziela, poniedzialek i cześciowo dzisiejszy dzień były straszne - po prostu 'urwanie głowy'. Składanie dokumentów do niektórych warszawskiech liceów to mordęga! Czasami stoi się nawet 2 godziny w kolejce. Ale są też pozytywy stania w kolejkach - siłą rzeczy poznaje się nowych, częs (...)

Zobacz pełny wpis »
Robie sobie mały wypadzik na 4 dzionki na Mazury :). Wracam w niedzielę. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda. Przyda mi sie trochę odpoczynku (tak jak i pewnie każdemu). Strasznie zmęczyło mnie dostarczanie dokumentów do liceów. Tak jak już pisałem to jest po prosutu koszmar !!!. oczywiście niektórzy mają jecze większe problemy, którymi są ztrudzeni :). Ja naszczęście mam ten komf (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem czy warto urodzić się tylko po to aby żyć wiecznie ... "I was born to live 4ever" jest jedną z moich ulubionych maxym. Czuję, że nikt nie jest w stanie umrzeć tak do końca, umrzeć tak aby nic po sobie nie pozostawić. To co pozostanie - nasza pasja, dorobek, pamięć i ból - zostanie tu na zawsze. Jest o to wspaniałe - niemożność przeminięcia - ale ... czy warto? Cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Just this thought: I was born to live 4ever like everbody ....   (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Dorotek, a w szczególności dla tych z warszawskich Bielan, moich qmpelek. Życzę Wam dużo, dużo zdrowia, szczęścia pomyślności i cash-u. Jednym zdaniem: wszystkiego naj... naj... naj... 3majcie się cieplutko! - całuski (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam malutko czasu więc piszę tylko, że wypad się udał :-). (...)

Zobacz pełny wpis »