Neti

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Natalia Opalińska
Lokalizacja Bytom
Główny blog neti.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Neti

Najciekawsze wpisy Neti

Cześć! Wreszcie zalożylam swojego bloga!...hm...no dobra, przyznam sie..zalożyla mi go moja przyjaciólka :D Coś o sobie...hmm... mieszkam na zadupiu o nazwie Bytom, mam 15 wiosenek i na imię mi Natalia. Jestem baaardzo szaloną i rozrywkowąą dziewuchą, lubie przygody i ryzyko, kocham sie bawić i przebywać z moimi psiapsiólami :) (pozdrowienia dla Ani i Patrycji! (...)

Zobacz pełny wpis »
Wlaśnie rozmawiam na gg z moją dobrą qmpelą..rozstala sie z chlopakiem, którego tak bardzo kochala, przez muzykę, przez subkulturę, przez metal..;/ Jej chlopak zacząl zadawać się z pewną grupką metalowców i zabardzo sie "zaangażowal". Muzyka pochlonęla go tak bardzo, że moja koleżanka zostala zmuszona do zerwania z nim.. Mi samej wydawalo sie, że muzyka  (...)

Zobacz pełny wpis »
Już kiedyś mialam zalożonego bloga pod nazwą NeTi ale postanowiam spróbować jeszcze raz :P  Napewno nieepamiętacie co o sobie pisalam..więc Wam przypomnę..Mam brązowe, dlugie wlosy, jestem szczupla i dość wysoka, jestem zwariowaną 15-latką i mieszkam w Bytomiu. Interesuję sie polskim Hip-hopem, lubie serfować po necie a także uganiać sie za chopakami :P  (...)

Zobacz pełny wpis »
Sorki, że tak dlugo nic niepisalam ale wiecie jak to jest przed końcem roku... Pelno sprawdzianów kartkówek...z moimi ocenami na koniec niebedzie zaciekawie, ale niezbyt mnie to obchodzi :P  Dzisiaj piątek, piękna pogoda za oknem a ja siedze sobie w domciu i nudzi mi sie jak holera, ale posiedze se przed kompem może zmienie wygląd mojego bloga...narazie kończe, teraz (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, dopiero przed chwilką zalożyam sobie bloga...Niewiem jak sie tym obslugiwać i za co sie zabrać :) coś o sobie? Jestem zwariowaną nastolatką, mieszkam na Śląsku w zadupiu o nazwie Bytom :) Mam 15 lat, interesuję sie muzyką (HiP-HoP) i plcią przeciwną :D Myśle, że zaniedlugo cos sie bedzie dzialo na moim blogu... Koncze papa :*

Zobacz pełny wpis »
Mam dzisiaj dupiaty humor już od rana..Jak jestem za to baaardzo przeklinam :P No bo kurwa nic mi sie nieudaje, wszystko mnie wqrwia, jestem wściekla i huj...mam dola, ide! (...)

Zobacz pełny wpis »
To tylko próba, żeby zobaczyć jak co dziala :P (...)

Zobacz pełny wpis »
Nareszcie zalożylam sobie bloga, na którego tak dugo czekalam :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Nareszcie zalożylam swojego bloga =] (...)

Zobacz pełny wpis »
JeStEm...pOnOwNiE :P (...)

Zobacz pełny wpis »