Naturalsite

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Suwałki
Główny blog naturalsite.blogi.pl »
Data urodzenia 1975-05-15
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 230 dni temu

Najciekawsze wpisy Naturalsite

      Cera dojrzała   W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, kiedy zauważamy u siebie pierwsze oznaki starzenia.Prędzej czy później skóra traci elastyczność i pojawiają się na niej zmarszczki.Dzieje się tak dlatego, iż w organizmie zaczyna obniżać się poziom hormonów żeńskich - estrogenów i progesteronu. (...)

Zobacz pełny wpis »
                     Odpowiednia pielęgnacja skóry w okresie dojrzewania       Skóra nastolatka przeżywa taki sam okres buntu i burzy hormonalnej jak sam nastolatek. Od okresu dojrzewania skóra twarzy zaczyna się zmieniać w problemową. W tym czasie powi (...)

Zobacz pełny wpis »
Aromaterapia to kuracja z wykorzystaniem olejków eterycznych, które wprowadzane są do organizmu poprzez drogi oddechowe (wąchanie, wdychanie, inhalacje) lub poprzez skórę (masaże, kąpiel lub kompres). Leczenie zapachem polega na zanurzaniu się w wonnej kąpieli lub przebywaniu w pomieszczeniach pachnących olejkami. Aromaterapia ma ogromne znaczenie dl (...)

Zobacz pełny wpis »
          Błyszczyki – niepowtarzalny efekt nawilżonych ust   Sekretem udanego makijażu są dobrze skompletowane kosmetyki. Chcąc zapewnić sobie odpowiednią pielęgnację oraz trwały make-up, warto sięgnąć po profesjonalne produkty, łączące ze sobą kolor ze składnikami odżywczymi. Jeśli w swoim makijażu stawi (...)

Zobacz pełny wpis »