Naturalnamedycyna

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog naturalnamedycyna.blogi.pl »
Data urodzenia 1965-06-03
Wiek 55 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Naturalnamedycyna

Tyrozyna jest w dzisiejszych czasach jednym z najpopularniejszych suplementów diety, który działa jak prawdziwy booster dla mózgu. Regularna suplementacja daje bardzo wiele korzyści, dlatego preparat ten bije rekordy sprzedaży praktycznie na całym świecie. Jak działa tyrozyna? Najprościej rzecz mówiąc, tyrozyna ma olbrzymie znaczenie d (...)

Zobacz pełny wpis »
Choroby nowotworowe wciąż dotykają wiele osób. Poradzić sobie z nimi jest ciężko, dlatego tak ważne jest działanie w różnorodny sposób. Oprócz tego, co zalecają lekarze, można także postawić na zdrowy styl życia. Jeśli dieta nie wystarcza, warto zainteresować się suplementami diety. Jednym z nich jest biobran - https://evita.sklep.pl/ (...)

Zobacz pełny wpis »
Zwolennicy medycyny naturalnej wykorzystują właściwości lecznicze ziół już od wielu wieków. Niektóre kompozycje ziół są szczególnie popularne. Jedną z takich mieszanek są zioła szwedzkie -https://evita.sklep.pl/pl/c/Ziola-szwedzkie/2222880. Zioła te możemy stosować nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Jakie dolegliwoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Osoby zainteresowane naturalnym lecznictwem oraz prozdrowotnymi suplementami diety, na pewno zaintrygują się niezwykłą odmianą grzyba - kordycepsem chińskim. Wprowadzając go do swojego codziennego jadłospisu, można doskonale zadbać o własne zdrowie, wygląd i samopoczucie. Działanie kordycepsu Gdy grzyb ten został odkryty, sprawdzono, jak wpływa on na jedz (...)

Zobacz pełny wpis »