Natke__

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Nowy targ
Główny blog wszystko-o-rolkach.blogi.pl »
Data urodzenia 2005-05-18
Wiek 14 lat
Ostatnia aktywność 113 dni temu

Blogi zarządzane przez Natke__

Najciekawsze wpisy Natke__

Jazda na rolkach to jeden z najzdrowszych i najprzyjemniejszych sportów. Wzmacnia mięśnie nóg i pośladków, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję i zwiększa koordynację ruchową – to główne zalety tej dyscypliny. Poznaj 10 powodów, dla których warto jeździć na rolkach. 1. Skutecznie spala tkankę tł (...)

Zobacz pełny wpis »
  Rolki to sprzęt sportowy, który wystarcza na bardzo długo, dlatego do takiego zakupu warto się przygotować. Sprzęt powinien być dobrany do indywidualnych potrzeb i rozmiaru stopy. Cena łyżworolek jest bardzo zróżnicowana, a jej wysokość jest zazwyczaj odzwierciedleniem jakości. Jednak rolki do jazdy rekreacyjnej dobrej jakości to wydatek ok. 3 (...)

Zobacz pełny wpis »
Historia rolek sięga XVIII wieku, kiedy pojawiły się o nich pierwsze wzmianki. Wszystko zaczęło się w Holandii. Jak wiadomo, potrzeba jest matką wynalazków i kiedy zimą jeżdżono na łyżwach, latem również chciano to robić. Nieznany nam wynalazca dodał więc do butów drewniane koła, przyczepione do kawałków drewna i tak właśnie powsta (...)

Zobacz pełny wpis »
W zależności od konstrukcji, średnicy kółek i przede wszystkim stylu jazdy możemy podzielić rolki na kilka kategorii: 1. Rolki rekreacyjne / fitness Jest to najbardziej rozpowszechniony typ rolek. Jak wskazuje ich nazwa, są przeznaczone do jazdy rekreacyjnej i poprawy kondycji fizycznej. Kółka i łożyska są dopasowane do mniej i (...)

Zobacz pełny wpis »
Podstawowe triki na rolkach:   1) Slalom freestyle- to jedna z najmniej niebezpiecznych i najbardziej przystępnych dyscyplin inline skating’u. Polega ona na wykonywaniu różnego rodzaju trików pomiędzy rozstawiony w równej odległości kubeczkami. Istnieje pewna grupa trików podstawowych, których opanowanie stanowi bazę wyjściow (...)

Zobacz pełny wpis »
KONKURENCJE Rolkarze z całego świata ściągają na międzynarodowe zawody w jeździe agresywnej, które mogą trwać ponad trzy dni. Otwiera je mistrz ceremonii. Podczas gdy zawodnicy trenują tricki i wymyślają swe przejazdy, organizatorzy turnieju przygotowują główną arenę. Większość tego rodzaju imprez obejmuje dwie podstawowe konkurencj (...)

Zobacz pełny wpis »
Formowanie kapeli i wczesna praca   Dan Reynolds poznał gitarzystę Wayne'a Sermona w 2008 r. w Utah, gdzie Dan chodził do szkoły, a Wayne mieszkał po skończeniu szkoły muzycznej. Skład kapeli został uformowany w Las Vegas. W skład kapeli wchodzili Dan Reynolds, Wayne Sermon, Ben McKee, Andrew Tolman i Brittany Tolman. Członkowie kapeli żyli razem w Las Vegas, gdz (...)

Zobacz pełny wpis »
Jazda rekreacyjna, fitness – to forma spędzania wolnego czasu na rolkach. Ma dawać przyjemność z jazdy, satysfakcje i pomagać dbać o zdrowie. Jazda szybka – zawody mogą być rozgrywane na torach, trasach ulicznych i maratonach. Wyścigi na torach odbywają się na specjalnie do tego celu przeznaczonych obiektach z wyprofilowanymi wirażami; trasy uliczne r&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Debiutancki album Imagine Dragons ukazał się w 2012 roku. To na "Night Visions" trafiły piosenki takie jak "It's Time", "Radioactive", czy "Demons". Wszystkie te kawałki biły rekordy popularności na całym świecie, a płyta pokryła się platyną w wielu krajach, w tym w Polsce. W ciągu pierwszego tygodnia od premiery "Night Visions" rozeszło się w nakładzie ponad 80 tys (...)

Zobacz pełny wpis »