Nastoku

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bialystok
Główny blog nastoku.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-03-15
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 204 dni temu

Najciekawsze wpisy Nastoku

Kalesony termoaktywne to rozwiązanie idealne dla wszystkich tych osób, które nawet mimo niesprzyjającej aury chcą pozostać aktywne. Tego typu odzież sprawdzi się zarówno w pracy na świeżym powietrzu, jak i w czasie aktywnego wypoczynku. Kalesony termoaktywne charakteryzują się bardzo dużą elastycznością, dlatego też idealnie dopasują się do ksz (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybór plecaka trekkingowego powinien być dobrze przemyślany, w czym niezwykle pomocne jest wcześniejsze sprecyzowanie tego, gdzie się jedzie oraz na jak długo. Dobry plecak to taki, który będzie miał optymalną wagę, odpowiednią objętość oraz zapewni komfortowe użytkowanie. Czym więc kierować się podczas zakupów? Dobry plecak trekkingowy (...)

Zobacz pełny wpis »
Osoby planujące dłuższą wycieczkę turystyczną, powinny pomyśleć o naczyniach turystycznych. Kompletując sprzęt biwakowy, nie można zapomnieć o menażce. Kluczowe jest podczas wybierania naczyń turystycznych to, z jakiego materiału są one wykonane. Wpływa to bowiem na ich trwałość, przewodzenie ciepła oraz na czas przygotowania posiłku, zużycie gazu oraz cen (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy wspinacz mający zamiar kupić linę wspinaczkową, powinien zapoznać się z dostępnymi rodzajami oraz ich przeznaczeniem. Prawidłowo dobrana lina wspinaczkowa zapewni wspinaczowi bezpieczeństwo, co jest niezwykle istotne w przypadku odpadnięcia od ścianki czy skały. Chociaż sama lina nie zagwarantuje pełnego zabezpieczenia, to w połączeniu z pozostałymi elem (...)

Zobacz pełny wpis »
Zazwyczaj nikt nie kupuje nowych nart co sezon, ale gdy zajdzie potrzeba ich wymiany, to warto przemyśleć zakup. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że na rynku można dostać zróżnicowany sprzęt narciarski. Jedne narty będą przeznaczone dla początkujących, drugie dla profesjonalistów, a jeszcze inne będą miały uniwersalne zastosowanie. Jak więc właściw (...)

Zobacz pełny wpis »
Popularność butów trekkingowych damskich oraz męskich sprawiła, że można je kupić dzisiaj już nawet w marketach. Ten typ obuwia świetnie sprawdza się podczas długich wędrówek po lesie, a także w trakcie wspinaczki czy też chodzenia po górzystym terenie. Prawidłowo dopasowane obuwie to jeden z podstawowych elementów wyposażenia. Jednak (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybierając się w góry, via ferraty czy skałki, naszym priorytetem powinno być bezpieczeństwo. Nieważne czy jesteśmy amatorami, czy profesjonalistami, nie możemy lekceważyć niebezpieczeństw czyhających na wysokościach. Spadające z góry rozpędzone odłamki skalne, uderzenia głową o twardą powierzchnię – poważnych skutków tych nieszczęś (...)

Zobacz pełny wpis »
Przemierzając górskie szlaki pewne widoki są tak częste, że stają się codziennością i już tak nie dziwią i nie zaskakują, jak za pierwszym razem. Nie jest tu mowa oczywiście o pięknie świata natury i potędze górskich szczytów, które budzą zachwyt za każdym razem, gdy się na nie patrzy, a bardziej o elementach ubioru i wyposażenia innyc (...)

Zobacz pełny wpis »
Termosy są już od bardzo dawna używane i dalej ich popularność się nie zmniejszyła. Jest to związane z faktem, że urządzenia te są bardzo praktyczne i przydatne w różnych sytuacjach.  W podróży Termos (tu) przede wszystkim sprawdzi się w podróży. Każdy z pewnością siedząc sobie w pociągu, czy też autokarze lubi wypić gorącą kawę, (...)

Zobacz pełny wpis »
Szykując wyposażenie na wyjazd w góry większość osób korzysta z pewnego ustalonego doświadczeniem klucza. Oczywistym jest, że trzeba pomyśleć o takich potrzebach jak pożywienie, woda, ciepłe ubranie, wygodne buty i odpowiedni do pomieszczenia tego wszystkiego plecak. Na nic jednak by się zdały wszystkie te elementy wyposażenia, gdyby nie odpowiednia reg (...)

Zobacz pełny wpis »