Narzedziownik

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog narzedzioweabc.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-06-05
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Narzedziownik

Narzędzia sygnowane przez firmę DeWalt są szeroko rozpoznawalne wśród większości klientów i cieszą się niesłabnącą popularnością. Gdzie kupić narzędzia? Narzędzia DeWalt możemy kupić choćby w wielu sklepach stacjonarnych, które zajmują się sprzedażą tego typu produktów. Jednak najkorzystniej nabyć narzędzia DeWalt ze sklepu o (...)

Zobacz pełny wpis »
  Słówko „gwintowanie” ma dla wielu osób tajemnicze znaczenie. Z jednej strony mniej więcej wiemy o co chodzi, ale z drugiej ciężko byłoby nam wyjaśnić to słowami. Proces gwintowania jest powszechnie stosowany w produkcji – wykorzystywany na przykład do tworzenia nakrętek. To właśnie dzięki pracy gwintowników – czyli n (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiertarka jest jednym z podstawowych narzędzi i powinna być w każdym domu – choćby na wszelki wypadek. Dzięki temu w obliczu konieczności dokonania drobnych napraw jesteśmy w stanie sami sobie z nimi poradzić. Wiertarka może się zresztą przysłużyć także i wówczas, kiedy naprawy czy remont muszą być nieco większe. Większość osób zupełnie n (...)

Zobacz pełny wpis »
Szlifierki służą nam do obróbki twardych materiałów. Żeby jednak były funkcjonalne musimy starannie zastanowić się na wyborem. Po co nam szlifierka? Warto na wstępie określić, do jakich zadań kupujemy szlifierkę. Inna bowiem będzie funkcjonalna w warsztacie czy na budowie, a inną wybierzemy, kiedy chcemy załatwić kilka domowych spraw. Kiedy szukam (...)

Zobacz pełny wpis »