Narowerze

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog sciezkarowerowa.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-02-19
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Narowerze

Właściciele przenośnych pojazdów elektrycznych mogą długo opowiadać o zaletach i wadach tej technologii. W ich opowieściach zalety roweru elektrycznego wyraźnie przeważają nad wadami. W tym nowym przeglądzie staramy się uczciwie przyjrzeć możliwościom tych pojazdów elektrycznych. Rodzaje rowerów elektrycznych Zacznijmy od zdefiniowania terminologii związanej (...)

Zobacz pełny wpis »
Niektórym wydawać się może, że jazda rowerem po górach to jakiś horror. Z drugiej jednak strony są osoby, które to do takich wyzwań podchodzą z wielką energią, ponieważ jazda rowerem po górach sprawiać będzie im nie lada przyjemność i satysfakcję. Aby tak jednak faktycznie było, potrzeba porządnego roweru, który będzie w stanie poradzić sobie z ws (...)

Zobacz pełny wpis »
Już od dłuższego czasu można zauważyć, że szeroko reklamowana jest jazda na rowerach. W szczególności, jeżeli chodzi o okres wiosna i lato. Chociaż, jeżeli ktoś bacznie przyjrzy się sytuacji na ulicy, to dostrzeże, że nie brakuje śmiałków, którzy po rower sięgają nawet w okresie jesienno-zimowym. Który rower jest najlepszy? Na razie jednak nie ma co pr (...)

Zobacz pełny wpis »