Naol

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tuczno
Główny blog ksiazkolandia-naol.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-12-17
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Naol

Skąd Regulus Black wiedział o horkruksach? Czy zastanawialiście się może kiedyś skąd właściwie Regulus Black wiedział o istnieniu horkruksów a tym bardziej o tym, że Voldemort był w tej jaskini? No ale dobra, może zacznijmy od samego początku. Jak wiemy z szóstej części Tom Marvolo Riddle straszył dwójkę dzieci z sierocińca prowadząc ich do skały w któr (...)

Zobacz pełny wpis »
                            "PIĘĆ KRÓLESTW"- RECENZJA    Z tej strony Naol, dziś recenzja serii pt. "Pięć Królestestw". Zapraszamy!  "Pięć Królestw" to historia o pewnym chłopcu, który nazywał się Cole. Poszedł on ze swoimi znajomymi na Hallowen do domu strachó (...)

Zobacz pełny wpis »
                 Harry Potter - recenzja "Harry Potter" to opowieść o chłopcu, który w wieku 11 lat dowiaduje się, że jest czarodziejem i przeżył atak najgrożniejszego czarodzieja na świecie. Seria ta opowiada nam o jego przgodach, zarówno tych szkolnych, jak i tych bardziej niebezpiecznych.  Cenimy w niej to, że wszy (...)

Zobacz pełny wpis »
                                         "Felix, Net i Nika"  Witamy, dziś o serii "Felix, Net i Nika". Zapraszamy!  Ta seria to opowieść o 3 nastolatków, która całkiem przypadkiem zostaje wciągnięta w niesamowite przygody. Seria ma dużo tomów, w (...)

Zobacz pełny wpis »
                         "BAŚNIOBÓR"- RECENZJA "Baśniobór" to bestseller i seria składająca się z 5 tomów i kontynuacji.  Jest ona o pewnym rodzeństwie, które jedzie do dziadków na wakacje i dostaje na miejscu mnóstwo zakazów, jednak potem dowiaduje się, że to dla (...)

Zobacz pełny wpis »