Nant3s

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wałcz
Główny blog darek12031991.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-03-12
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nant3s

Może do końca budowy mam jeszcze troszke czasu ale już teraz wyobrażam sobie jak będzie wyglądać mój domek w środku jak i przed wejsciem ;) Przegladając internet spodobało mi się wykorzystanie uchwyty do szyb do zrobienia szklanych drzwiczek do szafek czy wypełnienia przerw pomiędzy poręczami na schodach :) Skolei jeśli chodzi o ogród to idealnym sposobem aby nie d (...)

Zobacz pełny wpis »
Mieszkanie duże, odleglość do pokonania duża, a wsumie z Wałcza do Szczytna... i tu jest pytanie, jaką firmę wybrać.. znalazlem dwie, po jednej z każdego miasta:) ale że lubię grafikę i jestem bardzo za graficzną stroną internetową. Firma transportowa wałcz - może za dobrej grafiki nie ma... ale wydaje się być lojalna :) skolei PKS Szczytno - ma fajną stronkę przez cow ydaj (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie zastanawiam się jak budować dom aby służył mi jak oraz moim dzieciakom więc chcę pójść w nowość i innowacyjnoś. Postanowiłem zastosować Tynk gliniany :) Spytacie dlaczego? Ponieważ.. tak więc tynk gliniany dobrze reguluje wilgotność powietrza, akumuluje ciepło, pochłania zapachy łatwy w obróbce jak i ochrania drzewo ;) Jak widać ma sporo zalet, a kosztowo m (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem na etapie budowania domu więc na bierząco jestem ze stronkami z tematyki budownalej ;) tak więc szukając Okna inwentarskie napotkałem na fajną firmę Liwdar, która zajmuje się właśnie produkcją okien. Naprawde fajną stronke mają ;) Czytelna prostai chyba co najwazniejsze fajnie zoptymalizowana :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Przed chwilą podałem na przykładzie stronki dajnie zoptymalizowane, ale również korzystałem z usług pana Kinastowski, który jak dla mnie ma fajną stronkę ponieważ ma tez bardzo ciekawy styl projektowania :) Ale co do stronki... no nie bardzo :) same zdjęcia nie wróżą zbyt kolorowo.... :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Serdecznie witam na moim blogu gdzie będę opisywać to czym się interesuję czyli e-marketingiem ;) (...)

Zobacz pełny wpis »