Nalesniczek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Michał Pasek
Główny blog nalesniczek.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-04-18
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nalesniczek

Mam pytanie do wszystkich :-) Dlaczego mój blog jest taki przypalowoy?!? Osobiście mi się podoba, chociaż mogloby być lepiej, ale nie jest i nie mówmy co mogloby a co nie. Proszę o komentarze co na ten temat sądzicie (szczerze aż do bólu - mile widziane :P) To byl żart of course. A tak pozatym to jest piękny, sloneczny dzień godzina 21:47. Ups chyba  (...)

Zobacz pełny wpis »
Hmm wstalem jak zwykle późno 10.00 _-_. Zszedem na dól na TV, zjadem śniadanie i zasiadlem do lektury Wiedźmina ^^. Nie przeczytalem nawet 10 stron, gdy uświadomilem sobie, że dziś są imienimy mojej rodzicielki ^^ Hehe mialem pare rzeczy do zrobienia, ale gdy się z nimi uporaem pojechaem to sklepu i sprawilem matce prezent- kwiaty Hehehe mala rzecz a cieshy :-) (...)

Zobacz pełny wpis »
Hmm dokladnie godzinę temu zainstalowalem sobie pewną grę- Arcanum. Wszystko bylo dobrze, jednak do czasu. Nie wiem co jest nie tak, ale widocznie coś jest. Bo gdy wchodze sobie sobie do gry, to widze tylko 2 filmiki , po czym automatycznie mnie wywala. ^^ Cool nie? Na dodatek opanowal mnie świat FF, ale to chyba są dobre strony ^^   (...)

Zobacz pełny wpis »
Eh co za dzień. Mam nadzięję, że coniektórym podoba się mój blog :P No nie będę zapeszal pożyjemy, zobaczymy. Mam zamiar coś tu jeszcze zmienić. Dobra narazie (...)

Zobacz pełny wpis »
Wlaśnie sie do kompa dorwalem i myślę, że do 20.00 nie odpuszcze. A tak pozatym to się w glowę uderzylem :-((( i boli ... (...)

Zobacz pełny wpis »
No masz ci los zachorowalem:-( I to akurat na wakacjach, jakby w roku szkolnym nie moglo się zdarzyć ^^ (...)

Zobacz pełny wpis »
Khem nocny nalesnik atakuje ^^ HUH (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesu prosze nie śmiejcie się ^^ (...)

Zobacz pełny wpis »