Nacia_2

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Płock
Główny blog natalia-g.blogi.pl »
Data urodzenia 2004-10-28
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nacia_2

Najlepszą dla mnie w tym roku paletką jest paletka Huda beuty. Cienie są bardzo napigmentowane, na co najbardziej zwracam uwagę. Nie osypują się i wytrzymują cały dzień. Nie zrobicie sobie nim żadnej plamy i jest na prawdę profesjonalnie wykonana. Ta paletka jest dla profesjonalistek, ale i dla amatorek. Jedynymi minusami tej paletki jest to, że jest ona bardzo ci (...)

Zobacz pełny wpis »
W osatnim czasie moim ulubionym, sprawdzonym podkladem jest podkład revlon colorstay. Jest on bardzo kryjący, trwały i idealnie dostosowany do skóry. Nie robi plam i każdy puder dobrze się w niego wtapia. Jest bardzo dużo odcieni,więc wybierzecie sobie na pewno jakiś odcień dla siebie. Często są na niego promocje, na których kosztuje 24,99zł, a bez promocj (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatnim czasie testowałam wiele różnych pomadek i w moje ręce wpadły pomadki z golden rose. Są one dla miłośniczek matowych ust. Są bardzo trwałe, dają bardzo duży kolor i matowią usta. Jest bardzo dużo odcieni, co jest dużym plusem. Jedyny minus jest taki,że pod te pomadki trzeba nałożyć jakiś balsam nawilżający, ponieważ po pomalowaiu usta są spi (...)

Zobacz pełny wpis »