Naaaatusek

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Dobrzyniewo Duże
Główny blog natalkatoja.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-06-11
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Naaaatusek

Londyn to stolica Wielkiej Brytanii i Anglii, największe miasto kraju, położone w jej południowo-wschodniej części. Położony nad Tamizą, jest trzecim co do wielkości miastem Europy, po Moskwie i Stambule; jest także największym miastem Unii Europejskiej i jednym z większych miast świata zarówno w skali same (...)

Zobacz pełny wpis »
  Berlin – stolica, największe miasto Niemiec i zarazem kraj związkowy. Zajmuje powierzchnię ok. 892 km² i zamieszkuje go 3,6 mln osób. Jest drugim (po Londynie)[a] miastem w Unii Europejskiej pod względem liczby mieszkańców.   Berlin jest podzielony na dwanaście okręgów administracyjny (...)

Zobacz pełny wpis »
Madryt to stolica i największe miasto Hiszpanii, położony w środkowej części kraju na Wyżynie Kastylijskiej u podnóża Sierra de Guadarrama nad rzeką Manzanares. Centrum administracyjne ma powierzchnię 606 km² i liczbę ludności 3,2 mln.Jest to trzecie co do wielko.i miasto Unii Europejskiej oraz trzeci co (...)

Zobacz pełny wpis »
Polska położona jest w środkowej Europie. położone między Morzem Bałtyckim na północy a Sudetami i Karpatami na południu, w przeważającej części w dorzeczu Wisły i Odry. Od północy Polska graniczy z Rosją i Litwą, od południa z Czechami i Słowacją, od zachodu z Niemciami, a od wschodu z Białor (...)

Zobacz pełny wpis »