Mywellbeing

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bydgoszcz
Główny blog 2livewell.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-03-13
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 325 dni temu

Najciekawsze wpisy Mywellbeing

  Uziemianie w praktyce lepiej w polskich zimowych warunkach robić w domu na podłodze ponieważ w praktyce ziemia jest tak wydrenowana z wysokich częstotliwości że lepiej czasami poprostu zdjąć kapcie i położyc stopy na podłodze zacząć delikatnie uciskać i poruszać nimi oraz palcami u stóp relaksując się i głęboko oddychając wciągamy w siebie energię stwórczą i (...)

Zobacz pełny wpis »
  Problemy trawienne są na tyle powszechne, że dla większości osób stały się bardzo naturalną kwestią. Tymczasem te dolegliwości mają poważne konsekwencje zdrowotne i wpływają na pracę całego organizmu. Nigdy nie należy lekceważyć upośledzonego trawienia ani dolegliwości z nim związanych. Zdrowe jelita są niezwykle ważne i to bynajmniej nie ze względu na uciążliwe s (...)

Zobacz pełny wpis »
Bycie tu teraz - wiele osób sądzi i wierzy w to że potrafią być obecni swoją świadomością na bieżąco. To nieprawda, jeśli potrafili być tu i teraz czyli obecni świadomością w bieżącym czasie rozwiązało by to większość ich problemów.  Czemu bycie tu i teraz jest tak ważne? Dlatego że poczucie siebie i poczucie swojej woli to kluczowa sprawa w uzdrowieniu c (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego ludzie gonią za szczęściem i nie potrafią go złapać? Dlatego, że tak naprawdę szukają na zewnątrz kiedy wszystko to co potrzebne jest już w Nich samych. Czemu by nie zlokalizować i odkryć skarbu jakim jest nasza własna niezachwiana, zdrowa jaźń? Często perspektywa z której patrzysz jest złudna ponieważ jest okraszona lękiem, straumatyzowaną świadomością, prog (...)

Zobacz pełny wpis »