Myszulka

Profil blogerki.


myszulka

Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog myszulka1993.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-04-01
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 348 dni temu

Najciekawsze wpisy Myszulka

Przyszedł dzień, że zabrakło Ciebie obok mnie. Poszedłeś w inną stronę niż ja bym chciała. Zraniłam dziś Cię chociaż nie chciałam. Nie zdążyłam wytłumaczyć Ci się, a teraz już za późno na to jest. Codziennie marzę żeby okazało się, że to był tylko zły sen. Ja wiem czasu nie cofne, ale pragnę przeprosić Cię... (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie jest jak ogień, gorace ale raniace. Nasze uczucia bywają zadziwiające. Kiedys się znajdzie miłość, która może być na zawsze. Nie dajmy jej odejść. Kiedy się straci taką osobę zaczyna się rozumieć, że w nas jest jakiś problem. Tylko że w tedy może być już za późno. Kochać się uczymy całe życie. Nie ranmy się tylko rozmawiajmy. (...)

Zobacz pełny wpis »
Zrobiła źle, oklamala siebie... Zraniła bardzo jego... Jej słowa były już do niczego... Pragnęła tylko rozmowy przytulania... Chciała żeby był obok... Z bólu, Odebrała życie sobie... (...)

Zobacz pełny wpis »
Zamknij oczy, pomyśl co chcesz zmienić w życiu. Gdy je otworzysz nie bój się i zrób to. Nie cofaj się przed naprawą siebie. Teraz nie już nie może być gorzej, musi być lepiej. Jeśli chcesz dasz radę żyć normalnie. Na świecie jest ktoś kto pomoże jak wyznasz mu prawdę. (...)

Zobacz pełny wpis »