Myszka87

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Monika Myszkowska
Główny blog myszka87.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-11-26
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Myszka87

UAU!!! Jeszcze tylko...(uwaga, uwaga) 7 dni do końca szkolnago kieratu!!! I co wy na to ? W życiu jak to w życiu wszystko się psuje!!!Co tu gadać chce od tego wszystkiego uciec, dlatego odliczam dni do końca roku. Moje jedyna marzenia w tym momencie ( wcale, ale to wcale nie są wygurowane) to znaleźć wspaniaego chopaka, spędzić najwspanialsze wakacjie z nowymi przyjaciólmi no (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, tak ja to ja. Przynajmniej będe moga się wyżalić!!!Moje życie ostatnio się pieprzy, i to jak. A najbardziej to życie towarzyskie!!!Mój chopak mnie olewa ( najśmieszniejsze jest to że nie wiem co z tym zrobić!), moje dwie przyjaciólki są o siebie zazdrosne (Aniu bez obrazy). chodzą o mnie jakieś porąbane ploty!!!Pierwszy raz w swoim caym (może nie za dlugim)życiu spotkalam si (...)

Zobacz pełny wpis »
Już nie dlugo koniec roku!!! Hip, hip hurra!!! Już tylko 2 dni!!! Ale jak na razie i tak jest trochę roboty. W prawdzie już nie związanych z nauką, ale z  zakończeniem roku. Dla nie poinformowanych jestem przewodniczącą tej mojej strasznej klasy, która nie umie nic zorganizować a rodziców to jakoś nie bardzo obchodzi ( no i co ja im zrobie?). Tak więc trzeba zrobić skadke na p (...)

Zobacz pełny wpis »