Myszakcii

Profil blogerki.


myszakcii

Informacje ogólne

Lokalizacja Czerwionka - Leszczyny
Główny blog poznaj-moje-zycie.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-09-30
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Myszakcii o sobie:

Zwykła dziewczyna próbująca zrozumieć życie <3

Najciekawsze wpisy Myszakcii

Witaj, skoro czytasz tego posta to znaczy, że jesteś na moim blogu :), logika. Więc powiedz czy pamiętasz swoje dzieciństwo?? Jeśli nie to przejżyj stare zdjęcia lub pogadaj z kimś bliskim na temat tego jak to było kiedyś..       Ostatnio przeglądałam stare zdjęcia i aż się wzruszyłam <3  Patrzyłam na zdjęcia i wspominałam jak to (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielu z Was pyta czym jest życie?Jak radzić sobie z problemami ? Nie którzy z Was mówią życie to po prostu życie.. A dla mnie? O tym właśnie jest ten post.. Dla mnie życie to rodzina, przyjaciele, ludzie których znam i których nie znam ale mijam codziennie na ulicy. To natura, która jest wszędzie. To budynki, które otacza (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie..  nie wiem co się dzieje.. kiedy to się wgl stało? Czemu nie zauważyłam..   przyszłam do pracy z chłopakiem a menagerka mówi do niego że nie chce mieć z nim zmian za to co zrobił tamtej.. Co zrobił dopytywałam się .. a potem żałowałam że zapytałam.. okazało się że kilka dni wcześniej, ta felerna nocka.. wtedy mój (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedyś myślałam, że życie to bajka. Kiedyś jak byłam mała... Że jestem małą księżniczką i że poznam księcia, który przyjedzie po mnie na białym koniu. Żebędzie moim bohaterem :) Tak, naprawdę kiedyś tak myślałam.. Potem dorosłam i zmieniłam swoje postreganie świata.. Jeśli kogoś kochasz zrobisz wszystko dla niego/niej ale czasem pomysl czy ta (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie, pomyślicie założyła bloga a postów nie dodaje..  Wróciłąm.. Co te słowo oznacza.? Oznacza że powróciłam do życia .. Kiedy zaczełam powoli stawać na nogi po rozsypce psychicznej, znów coś jebło.. Mam dość dzień w dzień kłótnie.. o każdą pierdołę .. Jak wytrzymać o to pytanie.. Czy wogóle się da.. (...)

Zobacz pełny wpis »
Znowu to samo.. Mętlik mam w głowie. co ja tu robie zadaję to pytanie sobie codziennie. Coś jebło znowu u mnie.. każdego dnia budzę się ze łzami.. widzę ich w swoich snach.. nie chce o tym pamiętać.. chce zapomnieć       Ratunkuuuuuu !!!! (...)

Zobacz pełny wpis »