Mychat

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Mariusz Staszek
Główny blog mychat.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-09-11
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mychat

                                       Witam wszystkich !!! Właśnie wróciłem z wakacji, a dokładniej ze ślubu kuzynka.               (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich dzis nie mialem co robic wiec szperalem po sieci. Natrafilem tam na bardzo dziwna gre typu MUD zapytacie co to jest no wiec jest to taka dziwna gra ( żadne 3d nawet 2d) gra slowna popostu lączysz sie z serwerem przez takie cos co sie zwie telnetem podajesz login i haslo no ale najpierw trzeba stworzyc postac i grasz sobie. Mowie ze to dziwna gra gdzyz jest to gra s (...)

Zobacz pełny wpis »
Ale dzisiaj nudy !!!   Jest pzrepiekna pogoda, sloneczko swieci jest ok 34 C* a ja siedze w domu bo nie ma co robic. Wszyscy gdzies wyjechali to do rodziny inni na wakacje więc nie ma z kim się spotkać czy pogadać , ( w dodatku spierd.... mi się gg  :(  :(  ) . Od 2 godzin gram w różne gry bo nic innego nie ma do roboty, w telewizji beznadziejne filmy które są (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyniki poszczegolnych rozgrywek :   1 Ja i koper   przeciwko rydwanowi i wawo   - 1-2  w setach 2 ja i wawo             rydwan i koper       -              2-0 3 ja i rydwan    wa (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli jutro będzie ładna pogoda to pojde pograć w siate z kumplami Jęśli wstane rano i będzie można grać to powiadomie tu o wynikach poszczegulnych drozyn :) :) :) Życzcie mi powodzenia (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie włączyłem komurkę gdyż ładowałem i miałem wyłoczoną nagle słysze dźwięk sms-a nie 1 tylko 7 pod żąd, no więc czytam sobie i qrwa się wściekam gdyż jak nie zgadniecie pisze do mnie ta dziewczyna , a ja naprawdę nie chcę z nią mieć doczynienia no więc mam problem jak jej się pozbyć :)  pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz pełny wpis »
Zakładając tego bloga miałem mnóstwo pomysłów, lecz teraz nie wiem co pisać niech ktoś mi pomorze i da jakiś fajny temat (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem nowym użytkownikiem bloga Wsumie niewiem co pisać zaproponujcie coś o czym można tu pisać :)   (...)

Zobacz pełny wpis »