Muzyczna5

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wejherowo
Główny blog muzyczna5.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-04-17
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Muzyczna5

Jednym z omawianych działów na lekcjach muzyki jest FOLKLOR - sztuka ludowa.Najbliższe naszemu wątkowi tematy spośród wszystkich dziedzin folkloru to: pieśni ludowe i tańce narodowe. Uczniowie klas IV mają okazje poznawać najbardziej charakterystyczne pieśni oraz uczą się rozróżniać 5 tańców narodowych.   Do tema (...)

Zobacz pełny wpis »
  gama C-dur poniżej znajdziecie link do wirtualnego pianinka. Nie trzeba się nigdzie logować, ani nic instalować - tylko wchodzimy na stronę i gramy  Proponuję parę melodii do nauczenia się:https://www.musicca.com/pl/pianino?fbclid=iwar2uytywhw8odztd8spw4lwaufzpydqsi59hbsiogwtulnz2aj2dyagrez8 na początek * 1) Sto lat g e g e - g a g f e f (...)

Zobacz pełny wpis »
Czas na kolejną powtórkę. Wielokrotnie na lekcjach przewijał się ten temat. Okazuje się jednak, że to nie takie proste jak jazda na rowerze - bo mimo, że w klasie IV bez problemu ktoś zapisywał nutki na pięciolinii, to w klasie V, VI i VII pojawia się pytanie jak to zrobić? Jak więc temu zaradzić ? Ćwiczyć, ćwiczyć, próbować i znaleźć swoją me (...)

Zobacz pełny wpis »
Drodzy Uczniowie Śmiechowskiej PiĄtKi, na tej stronie będę przesyłać propozycje muzycznych zabaw i zadań. Każdy na pewno znajdzie dla siebie coś ciekawego spośród dostępnych działów: - GRAMY - ŚPIEWAMY - WYZWANIA - WIEDZA Będzie również okazja do zaprezentowania Waszych efektów pracy domowej lub Waszej twórczości. codzienni (...)

Zobacz pełny wpis »
Dla próby - małe wyzwanie. W Y K R E Ś L A N K A Poniżej link, na którym znajdziecie proste zadanie - musicie odnaleźć podane nazwy instrumentów. CZY WIECIE DO JAKIEJ GRUPY NALEŻĄ TE INSTRUMENTY ?? *   https://learningapps.org/watch?v=p6kw4i6ij20     * (trzeba skopiować i wkleić w pasek) Wkrótce więcej takich zada (...)

Zobacz pełny wpis »
KOCHANI ! :) Podaję link do nowej strony - łatwy do zapamiętania                                   muzyczna5.com   Zapiszcie sobie tę stronę do paska, żeby często tu zaglądać.   Będę nadal publiko (...)

Zobacz pełny wpis »