Muszka3

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Monika Mucha
Lokalizacja Rudnik nad sanem
Główny blog muszka3.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Muszka3

Niedość, że kumpela mi zaczyna chorować, to mi jeszcze choroba się zatrzymała i  żeby wylądować w łóżku wystarczy, że mnie teraz przewieje. Na dodatek zbliża się termin mojego odczulania... Czekają mnie same nieprzyjemności w tym miesiącu... I jeszcze nie chcą zamknąć gimnazjum, więc będe miała normalnie codziennie praktyki. W sumie się ciesze, bo n (...)

Zobacz pełny wpis »
No po kilku herbatkach z miodem już czuję się lepiej, nawet katar mi przeszedł. Normalnie aż chce się żyć! A tak w ogóle to nie wiem, co by tu napisać? Mam totalną pustkę w głowie i w kieszeni, a przecież robię u siebie sylwestra... Najlepsze jest to, że składamy się po określonej sumce kasy z zaproszonymi, a jak na razie z żadną nie mam kontaktu. Prześwietn (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj na praktykach dowiedziałam się, że prawdopodobnie będe miała od pojutrza wolne, gdyż zamykają chyba szkołę z powodu jakiegoś wirusa, o którym już wcześniej pisałam. Nawet fajnie by było, ale jednak już przyzwyczaiłam się do praktyk i z drugiej strony chciałabym tam chodzić. Chociaż gdybym tu chodziła do szkoły, a nie na praktyki, to też bym chciała (...)

Zobacz pełny wpis »
Podoba wam się nowy wygląd mojego bloga, bo mi bardzo. Normalnie musiałam poprosić siostrę o pomoc, gdyż sama bym tego nie dokonała. Tzn. teraz już poradziłabym sobie, bo patrzyłam jak ona to robi. A oprócz tego dzisiaj dostałam od św. Mikołaja rózgę z przyczepionymi cukierkami. W sumie nie ma się czym chwalić, ale dla mnie jest to śmieszne samo z siebie. No ale (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj czuję się nie najlepiej. Chyba na praktykach zaraziłam się od innych jakimś wirusem, który obecnie tam panuje. A moje przypuszczenia wysuwam z tego, iż mam katar i czuję się jakoś inaczej niż zawsze. Dlatego też zaczęłam pić herbatę z miodem- powinno mi po niej przejść moje przeziębienie. Przynajmniej mam taką nadzieję, no ale nadzieja matką głupich. (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno już mnie tu nie było, więc stwierdziłam, że zajrzę i dam jakąś nową notkę, żeby mój blog nie świecił tak bardzo pustkami. Problem jest tylko w tym, że nie wiem o czym by pisać. Może zacznę od tego, iż byłam wczoraj na dyskotece i było super. Chociaż strasznie mnie teraz nogi bolą, bo praktycznie cały czas tańczyłam ze znajomymi, a ośmiałam się jak (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie będe pisać dużo, gdyż nie wiem na ile czasu podłączyli mi teraz internet, a poza tym weszłam tu tylko na chwilkę, gdy zobaczyłam, że mam już internet. Teraz powiem, to znaczy napiszę, iż właśnie dzisiaj podpisałam osobiście umowę z dyrektorem pewnej szkoły, by uczęszczać tam na praktyki. W sumie wolałabym chyba chodzić do szkoły, bo chociaż widziałam& (...)

Zobacz pełny wpis »
Wystarczyło dwa dni kuracji i już żem zdrowsza, ale nie będe tego zapeszać, bo byłoby nieciekawie. Ostał mi sie jedynie strasznie denerwujący kaszel, który totalnie zdarł mi gardło. Czuje się, jakby mi ktoś papierem ściernym przejechał po gardle. I nawet pastylki na gardło nie pomagają... A, kiedyś to w końcu minie. Mam nadzieję, że szybko. Bo już mam tego d (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie będe silić się na żadną oryginalność. Nie mam na to ochoty. Poza tym moglibyście moje konwulsyjne podrygi uznać za zwykłą chałę. Wolę nie narażać się na Waszą nieprzychylność zaraz na początku. Lepiej żebyście to stwierdzili po przeczytaniu moich wynurzeń. Przynajmniej będe szczęśliwa, że przebrneliście przez to wszystko.     &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie próbowałam zainstalować u siebie jakiś szablon, ale nie jestem pewna czy mi się to udało. Jestem dobiero początkująca i to chyba stąd te moje wątpliwości, ale się zobaczy za chwilkę. Oprócz tego dzisiaj już dostałam czekoladę na Mikołajki od nawet przystojnego mężczyzny.... Ciekawe jak to będzie jutro? Chyba się będą pchali drzwiami i oknam (...)

Zobacz pełny wpis »