Musicismylife

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wieliczka
Główny blog artystycznadusza.blogi.pl »
Data urodzenia 2004-04-01
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Musicismylife

  Trudno jest przebaczyć osobie, która zrobiła nam krzywdę - bo to boli. Bardzo. Gdy ktoś nas rani nie chcemy mieć z tą osobą nic wspólnego, mniej jej ufamy lub całkowicie zrywamy kontakt, ale rzadko komuś takiemu jesteśmy w stanie wybaczyć. "Zranił mnie, oszukał, manipulował mną, sprawiał że nie byłem/am sobą. Robił inne rzeczy, które były złe i teraz (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj dość trudny temat (i pewnie większość taka będzie), a mianowicie UCZUCIA. Niektóre osoby pokazują swoje uczucia otwarcie, dzielą się nimi ze światem, a niektóre trzymają je dla siebie, wręcz czasem duszą w sobie. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że z moich obserwacji wynika następujące stwierdzinie. Więcej jest osób które duszą je w sobi (...)

Zobacz pełny wpis »
Znacie to uczucie, kiedy wiecie że nie pasujecie do danej grupy, czy to społecznej, czy po prostu grupy znajomych, takich z podwórka? Cóż ja znam. Zacznijmy od tego, że już samo bycie "INNYM" niż cała reszta grupy sprawia, że zaczynasz czuć się "odmieńcem". Czy to źle? Z jednej strony nie, warto czasami jest wyróżniać się w szarym tłumie, jednak z drugiej stron (...)

Zobacz pełny wpis »