Mura

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog plytkiceramiczne.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-08-16
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Mura

Urządzając łazienkę, należy jeszcze przed zakupem wszystkich niezbędnych elementów, zastanowić się jak powinna wyglądać, ponieważ pomieszczenie te powinno być nie tylko funkcjonalne, ale również przytulne. Jednym z ważniejszych elementów łazienki jest umywalka, którą obecnie można dostosować wedle własnego uznania. Bardzo ciekawą propozycją może (...)

Zobacz pełny wpis »
Obecnie dostępne baterie umywalkowe mogą mieć rzecz jasna klasyczny wygląd i nawet te porcelanowe detale ozdobne, ale mogą być też tak jakby nasączone tą kwadratową stylistyką i zamiast typowego kurka posiadać tę dźwignię i to nie umiejscowioną pionowo, lecz poziomo. Kluczowe znaczenie ma też i to, że nowoczesna armatura nie musi wyglądać jak ta wykonana ze stali nierdzewnej, bo mo (...)

Zobacz pełny wpis »
Obecnie producenci płytek ceramicznych oferują mnóstwo naprawdę ciekawych propozycji. Wielość kolorów, wzorów, wielkości – wszystko to sprawia, że podczas zakupów można dostać prawdziwego zawrotu głowy. Płytki Tagina to jedna z propozycji, która z całą pewnością zasługuje na uwagę. Pojawia się jednak pytanie czym kierować się podczas zaku (...)

Zobacz pełny wpis »
Podczas urządzania domu lub mieszkania koniecznie trzeba zastanowić się nad tym, co umieścimy na podłodze oraz ścianach. Bardzo popularnym materiałem są obecnie płytki ceramiczne, których wybór jest naprawdę ogromny. Idealnie sprawdzają się one we wszystkich pomieszczeniach. Decydując się na płytki, warto wziąć pod uwagę płytki Refin.   Płytki ceramicz (...)

Zobacz pełny wpis »
  W większości polskich mieszkań natknąć można się na płytki ceramiczne. Zazwyczaj wykańczamy nimi łazienkę, chętnie stosujemy je także w kuchni. Podążając za nowoczesnymi trendami coraz częściej spotkać można je również w sypialni oraz pokoju dziennym. Płytki sprawdzają się idealnie nie tylko wewnątrz domu, ale także na zewnątrz. Wystarczy postawić na te od (...)

Zobacz pełny wpis »
Sposobów na wykończenie podłogi jest przynajmniej kilka. Dzisiaj bardzo mało osób decyduje się na wykorzystanie jako warstwy wykończeniowej drewna. Drewniana podłoga jest wprawdzie elegancka, ale stosunkowo droga. Chętnie więc sięgamy po terakotę lub gres. Oferta producentów jest bardzo duża. Wśród różnych propozycji znajdą coś dla siebie także (...)

Zobacz pełny wpis »
Wanna czy prysznic? To jedna z pierwszych decyzji jakie musimy podjąć podczas planowania wystroju łazienki. Najlepszym wyjściem byłoby wygospodarowanie miejsca na oba te elementy, jednak nie każda łazienka jest na tyle duża, byśmy mogli sobie na to pozwolić. W takiej sytuacji wiele osób decyduje się na kabinę, rezygnując z komfortu jakie może zapewnić nam wielogodzinne wy (...)

Zobacz pełny wpis »
Oferta sklepów prowadzących sprzedaż płytek ceramicznych jest bardzo bogata. Znajdziemy w nich płytki produkowane przez polskich, ale także zagranicznych producentów. Wśród tych ostatnich są płytki Rex wyprodukowane we Włoszech. Firma działa od lat sześćdziesiątych, przez tyle lat obecności na rynku wypracowała sobie dużą renomę wśród klientów. (...)

Zobacz pełny wpis »