Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Mupamaryl

Najciekawsze wpisy Mupamaryl

W wyrównanej drugiej kwarcie, w której rezultat zmieniał się niemalże po każdej akcji, lekką przewagę w końcówce uzyskali rezerwowi Wschodu - Derrick Rose, Al Horford i Joe Johnson. Do przerwy podopieczni trenera Van Gundy'ego wygrywali 76:69. Rywale rozkręcali się z minuty na minutę - sześć punktów z rzędu zdobył kolega Gortata z Orlando - Dwight Ho (...)

Zobacz pełny wpis »
Ponad stutysięczna publiczność do ostatnich sekund śledziła w napięciu losy spotkania. Ostatnią część Zachód rozpoczął od skutecznej pogoni. Na sześć i pół minuty przed końcem, po rzucie Zacha Randolpha, był remis 124:124. Odpowiedź rywali była błyskawiczna, a akcje Wade'a w ataku i Howarda w obronie dały Wschodowi ponowną przewagę 135:126. Zawodnicy Konferencj Z (...)

Wschód: Dwyane Wade 28, LeBron James 25, Chris Bosh 23, Dwight Howard 17, Joe Johnson 10, Al Horford 8, Paul Pierce 8, Derrick Rose 8, Kevin Garnett 4, Rajon Rondo 4, David Lee 4, Gerald Wallace 2; W meczu zabrakło dwóch ubiegłorocznych zdobywców MVP, gwiazdorów NBA - Kobe Bryanta z powodu kontuzji i Shaquille'a O'Neala, który tym razem nie z (...)