Msz180

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Olkusz
Główny blog niezwyklepodroze.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-12-28
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Msz180

Socjalistyczna Republika Wietnamu jest piętnastym najbardziej zaludnionym krajem na świecie, usytuowanym nad Morzem Południowochińskim. Sąsiaduje z atrakcyjnymi turystycznie krajami Azji Południowo-Wschodniej: Chinami, Kambodżą oraz Laosem. CIEKAWOSTKA:W wietnamskich miastach panuje taki ruch, że najefektywniej porusza się tam motocyklami i skute (...)

Zobacz pełny wpis »
Tajlandia to jeden z najłatwiejszych i najbezpieczniejszych egzotycznych kierunków, dlatego osoby decydujące się na pierwszy wyjazd do Azji, wybierają właśnie Tajlandię.  CIEKAWOSTKA: Darmowe WIFI w Tajlandii znajdziesz w prawie każdej restauracji, hotelu, motelu itd.       (...)

Zobacz pełny wpis »
Sri Lanka to kraj pełen naturalnego piękna i nieprzebranych bogactw kultury. Tajemniczy uśmiech niezliczonych Buddów, sentymentalny urok kolonialnych miasteczek, przesycone zapachem kadzidła i lotosu świątynie, miękki piasek plaż i uspokajający szum oceanu, pełne egzotycznych zwierząt parki narodowe, najlepsza na świecie herbata i jedzenie o niezrównanym smaku i (...)

Zobacz pełny wpis »
Chiny to najludniejsze państwo na świecie, które od lat jest potęgą gospodarczą. Ogromny teren jaki zajmuje Chińska Republika Ludowa determinuje wielką różnorodność tego kraju. Chiny mają aż 3 strefy klimatyczne: zwrotnikowa, podzwrotnikowa i umiarkowana. Kraj ma do zaoferowania tak ogromną liczbę atrakcji  turystycznych, że nie sposób je wszystkie wymieni (...)

Zobacz pełny wpis »
Mongolia znajduje się w samym sercu Azji, na terenie między chińskim „Wschodem” a ogromnymi dzikimi przestrzeniami rosyjskiej Syberii. Na tych rozległych, słabo zaludnionych terenach rozciągają wspaniałe widoki i malownicze krajobrazy dziewiczej przyrody, a życie koczowników jest w wielu aspektach niezmienione od czasów Czyngis-chana i Wielkiego Imperium M (...)

Zobacz pełny wpis »
Japonia to wyjątkowe miejsce zarówno pod względem historii i kultury, jak i turystycznych atrakcji. Europejczycy często wybierają Japonię jako destynację nieco egzotyczną, różniącą się w znacznym stopniu od zachodnich kurortów. Jakie atrakcje turystyczne powinniśmy wziąć pod uwagę, planując wakacje w Kraju Kwitnącej Wiśni? CIEKAWOSTKA: W skład terytorium Japon (...)

Zobacz pełny wpis »
Malediwy bez wątpienia wpisują się w definicje raju na ziemi. Oferują znakomitą pogodę praktycznie przez cały rok, niekończące się białe plaże oraz błękitne laguny, luksusowe domki na krystalicznie czystej wodzie, czy jedne z najpiękniejszych na świecie raf koralowych.  CIEKAWOSTKA: Jest to jeden z 11 krajów na świecie w którym nigdy nie odnotowano temperatury u (...)

Zobacz pełny wpis »