Mrs.asuko

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ostrów Wielkopolski
Główny blog kreatywnyswiat.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-08-07
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mrs.asuko

Hejka kruszyny Co tam u was?? Ja dzisiaj miałam mega zakręcony dzień. A przez tego wirusa przyjechałam do cioci na wieś by, być daleko od zgiełku miasta. To dni tutaj są niesamowite... Dzisiaj wstałam i nie wiedziałam co będę dzisiaj robić, jedno co widziałam to że mój chłopak wraca do domu dzisiaj bo musi iść do pracy.. ;( Ale przed tym, poszłam z nim na spacer i zabrali (...)

Zobacz pełny wpis »
Słuchajcie moje kruszyny....Połączyłam dwa blogi w jeden. I to mega spoko według mnie..... Ale dzisiejszy dzień mnie dobił pokłóciłam się z ukochanym i wszystko mi się na głowę sypie. nie wiem co zrobić. Bo w sumie to ja jestem na niego zła, ale on nawet tego nie rozumie;( jestem w totalnej kropce i nie wiem co zrobić. A jeszcze się tak chujowo czuję że masakra.......Co byśc (...)

Zobacz pełny wpis »
Słuchajcie, zaczynam przygodę z blogiem.Już od dawna się do tego zabieram ale w końcu wzięłam się za zrobienie tego. Postanowiłam połączyć dwa tematy, które według mnie mega będą pasować do siebie. Ale jeszcze wam nie powiem co to takiego dowiecie się w następnym poście którego zamieszczę. Mam nadzieję że zaciekawię was tym co zamierzam t (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka kruszyny!!! Pewnie i was już męczy ten cały korono-wirus. Bo mnie strasznie..... ;( Ale mam dla was mega alternatywę na leniwe dni podczas tego wszystkiego.. a więc można rozwijać swoje zainteresowania itp.... uczyć się i sprzątać.... A jak by się podjąć jakiegoś wyzwania?! Ja stwierdziłam że moim wyzwaniem które sobie wymyśliłam i wybrałam będzie.... stworzenie oto tego blo (...)

Zobacz pełny wpis »