Mrs-mr

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zielona Góra
Główny blog mrs-mr.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-08-09
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mrs-mr

   Szpital to takie miejsce, które omijamy szerokim łukiem, zwłaszcza w czasach pandemii. Jak nie które z Was wiedzą mam w domku skrajnego wcześniaka, której trzeba poświęcać więcej czasu i uwagi, ze względu na szereg chorób które posiada, i masę leków do podania.    Wieczór zaczął się wymiotami, gdzie (...)

Zobacz pełny wpis »
   Moja mama zawsze mi mówiła, że przy dzieciach "przewartościuje" swoje życie. Choć faktem jest,że ciąża i dzieci przewracają nasze życie do góry nogami, to teraz bez moich dwóch szkrabów nie wyobrażam  sobie życia.    Jak ja mogę zmienić swoje życie, kiedy zawsze, ALE TO ZAWSZE obwiniałam siebie za wszystko co mi w ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Chcecie poznać naszą historię miłośną? Nie było motylków w brzuchu i zauroczenia od samego początku. Była tona niedomówień i kłamstw. Była niechęć z jego strony .Były rozmowy, morze łez i... i nie powiem co było dalej !     Jeśli chcecie poznać naszą historię, napiszczie proszę w komentarzu, że na nią czekacie <3 (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochane Wy moje! Dziś o tym co w ubiegłym tygodniu weszło do naszego życia. Mianowicie całym sercem jestem z Wami. Moim zdaniem kobieta powinna mieć wybór-wolny wybór. Ja kiedy rodziłam moje obie córki, wybór jeszcze miałam, ale na szczęście nie musiałam z niego korzystać. ALE! Jeśli przyszła mama dowie się podczas badań, że jej dziecko które nosi pod sercem, ma taką chorobę, że ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochane dajcie znać gdzie odbywały się prostestyCAŁA POLSKA SIĘ ZGŁASZA I WALCZYMY DALEJ !Jak to mówią w kupie siła i musimy pokazać, że się nie damy.  (...)

Zobacz pełny wpis »