Mroczna_gotyk

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Stella Szeszuła
Główny blog mroczna-gotyk.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mroczna_gotyk

dobrze...więc nie będe już przepraszać..zamiast tego -jak ode mnie zarządano-będe od czasu do czasu dawać jakieś oznaki życia...=))) ech...tak mi się weselej na duszy zrobiło...muzyka już chyba działa...pech w tym,że nie pamiętam co zainstalowałam...ja i ta moja pamięć.... niewątpliwie od ostatniego wpisu trochę zmienił mi się humor....prawdopodobnie tymi " (...)

Zobacz pełny wpis »
dziele się z wami moimi przemyśleniami,choć nie wiem dlaczego....może dlatego,że pozostaje anonimowa...?!....kto wie czy potrafiłabym powiedziec komuś prosto w twarz to co czuje..... ostatnio czuje się troche lepiej...niektórzy z was bardzo mi pomogli,ale nie będe się nad tym roszczulać.....hmmmm..... biore do ręki ołówek...boje się tego co narysuje-pewnie wyda wa (...)

Zobacz pełny wpis »
dzięki za słowa pocieszenia.wbrew pozorom jestem sama.PRAWIE sama.mam Magde co niewątpliwie dodaje mi otuchy-to i tylko to.... nie będe zdobić tej strony byście ją częściej odwiedzali-ona nie musi wam się podobać.nie robie jej dla was-robie ją dla siebie,by wyciszyć się po ciężkim dniu przeżytym w dotkliwej samotności mojego losu.los nie jest dla mnie łaskawy-mu (...)

Zobacz pełny wpis »
wróciłam na dzień czy dwa...nie odpisuje na maile....nie ma mnie dla nikogo...nie dziś....nie po tym wszystkim...nie martwie się...nic mi nie jest...na razie....ale to był tylko kawałek mojej drogi....i znów wyruszam....nie było mnie długo,ale to dopiero początek...początek drogi...początek cierpień...początek życia...nie martwie się o mnie;poradze sobie...doszłam (...)

Zobacz pełny wpis »
samobójstwo to ucieczka....po co uciekać?!...przeznaczenie-w tym wypadku śmierć- i tak wkońcu nas dogoni...niby tak....ale co jeśli człowiek nie może znieść już otaczającego go świata?!nie może znieść cierpienia?!hmmm....wtedy ucieczka jest najlepszym rozwiązaniem ...empatia....-albo znalazłam w tobie bratnią dusze,albo tylko mi sie wydaje.... hmmm......wszystk (...)

Zobacz pełny wpis »
"NIEUDANA PRÓBA SAMOBÓJCZA" (...)a szanowna pani psycholog, przeczyta mój nekrolog, myśląc "mogłam pomóc", ale będzie juz za późno, na szubienicy wisieć będe luźno, niczym pieprzona marionetka, do szpitala odwiezie mnie karetka, lekarze przerażeni-takiego przypadku jeszcze nie mieli, małolata po próbie samobójczej-tego jeszcze nie widzieli, jadą ze mną (...)

Zobacz pełny wpis »
przepraszam cię empatio...wiem,że miałam pisać,ale sama wiesz jak to jest... powoli wracam do pisania wierszy...kto wie...może wszystko będzie jak dawniej...?!...może powróce do dawnego życia...a może wcale go nie zmieniłam?! nie wiem...nie mam ochoty określać patametrów mojego życia...nie mam siły...nie!ja po prostu nie mam ochoty... wiecie co jest moją du (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli któregoś dnia poczuje,że chce mi się płakać-zwróce się do Ciebie.Nie obiecuj wtedy,że mnie rozbawisz,ale możesz płakać wraz ze mną... Jeśli któregoś dnia zapragne uciec stąd-zwróce się do Ciebie.Nie obiecuj,że mnie powstrzymasz,nie obiecuj,że mi pomożesz.Możesz jednak uciec wraz ze mną... Jeśli któregoś dnia nie będe chciała nikogo słucha (...)

Zobacz pełny wpis »
zaraz uciekam...cóż... ale teraz jestem...na chwile...lecz jestem...z nową dawką siebie...z Wami...sama ze sobą...samotna choć otaczają mnie ludzie...cóż... Życie tyloma odcieniami szarości się mieni, Bo życie jest życiem i nic tego nie zmieni...     Życie jest życiem i nim też być musi, Choć czasem śmierć tak bardzo Nas kusi...     (...)

Zobacz pełny wpis »
tak...na ludziach można się zawieść....ale właśnie takie sytuacje dały mi ową siłe do walki....może i jesteśmy bezsilni w takich sytuacjach,ale co da mi rozczulanie się nad sobą...?!....czy mój płacz zawróci czas?!...a może to i lepiej,że nie jesteśmy razem?!...kto wie.... tak....siła....siła,która powiększa się z dnia na dzień.... ."(...)każda rana musi (...)

Zobacz pełny wpis »