Mrferrari

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zielona gora
Główny blog mrferrari.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-12-31
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Mrferrari

oczywiście, że nie będzie żadnej destabilizacji przed wyborami ... już tłumaczę dlaczego ... już objaśniam cały schemat ... jest tam sobie nieefektywna i niewypłacalna spółka-zombie produkująca np. plastikowe kubki ... ta spółka-zombie w ramach PiS-owskiej tarczy antykryzysowej złożyła w urzędzie wniosek o dofinansowanie na ratowanie ludzkich miejsc pracy ... następni (...)

Zobacz pełny wpis »
wiecie co? ... wczoraj doszedłem do wniosku, że teraz powinienem zająć się badaniami nad plazmą ... bo na pierwszy rzut oka wydaje się, że plazma nie ma nic wspólnego z ludobójstwem struktur państwowych ... a jednak ... jeśli państwo ma monopol w biznesie edukacji, to zakładam, że jest tam jakiś urzędnik, który finansuje badania nad plazmą poprzez rozdzielanie (...)

Zobacz pełny wpis »
ogólnie, to ... zagładę nuklearną narodu ścierwa uznałbym za zwycięstwo, ale to zwycięstwo miałoby gorzki smak ... zdecydowanie bardziej wolałbym odnieść inny rodzaj zwycięstwa nad ludem ... wolałbym zlikwidować ministerstwo pracy i polityki społecznej, zlikwidowałbym ministerstwo zdrowia, zlikwidowałbym ministerstwo kultury, zlikwidowałbym też w całości ministerstwo aktyw&o (...)

Zobacz pełny wpis »
ja pierdolę ... przerażający jest ten socjalizm ... przerażające jest to co przeczytałem, bo to jest socjalizm ... zobacz sobie co ta PiS-owska kurwa napisał ... Zgodnie z definicją  przedstawioną w Regulaminie konkursu nr RPLD.09.02.01-IP.01-10-001/17 (strona 9-10), podmiotem ekonomii społecznej jest: przedsiębiorstwo społeczne, w tym spółdzielnia socjalna, o kt&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
podobno dzisiaj PiS-owska kurwa pojechał do Brukseli, żeby wyżebrać 23 miliardy euro kolejnej pożyczki ... wczoraj PiS-owska kurwa kradł pieniądze z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, a dzisiaj pojechał do Brukseli, żeby wyżebrać 23 miliardy euro kolejnej pożyczki ... dlatego ja Was proszę ... błagam Was, potraktujcie poważnie to co mówię ... jeśli Bruksela pożyczy pieniądz (...)

Zobacz pełny wpis »
PiS-owska kurwa obniżył podatek PIT ... a ja zastanawiam się co to oznacza, i jakie mogą być tego konsekwencje w obecnych warunkach ekonomicznych? ... bo z pewnością nie chodzi tutaj o cele propagandowe ... kiedyś przeprowadzili ankietę wśród głupiego elektoratu, i większość ścierwa odpowidziała, że oni uważają, że żadnego podatku PIT ani VAT nie płacą ... więc bliżej nieokr (...)

Zobacz pełny wpis »
oczywiście, że to ja przegrywam wojnę z socjalizmem ... bo wojna polega m.in. na utrzymaniu zajmowanych pozycji ... a więc podsumujmy ... czy Banasie dalej przybijają pieczątki, i podejmują decyzje? ... tak, Banasie dalej przybijają pieczątki, i podejmują decyzje ... a czy Misiewicze dalej się korumpują, i pobierają za to premie i nagrody? ... tak, Misiewicze dalej się korumpują, i (...)

Zobacz pełny wpis »
ogólnie ... ja uważam ludobójstwo bliżej nieokreślonych socjalistów za najskuteczniejszą metodę likwidacji socjalizmu ... chodzi mi o to, że trzeba dokonać ludobójstwa na bliżej nieokreślonym sądownictwie, bliżej nieokreślonej prokuraturze, i na bliżej nieokreślonej policji, a następnie w ich miejsce trzeba będzie uformować nowe instytucje ... (...)

Zobacz pełny wpis »
ogólnie, to ... ludobójstwo socjalizmu jest potrzebne przede wszystkim do tego, żeby finansowo zabezpieczyć imperium na najbliższe 50-100 lat ... bo po przeprowadzeniu krwawego i brutalnego ludobójstwa socjalizmu, ja będę mógł powiedzieć zagranicznym inwestorom w ten sposób: "Możecie bezpiecznie inwestować w nowe, ściśle limitowane obligacje skarb (...)

Zobacz pełny wpis »
ja zostaję w Polsce ... bo ja widzę w Polsce duży potencjał ekonomiczny dławiony przez socjalizm ... ja widzę w Polsce duży potencjał ekonomiczny, który można uwolnić poprzez ludobójstwo socjalizmu ... po pierwsze, zacznijmy od tych mieszkań komunalnych ... są w Polsce takie gminy, które nie panują nad własną gospodarką mieszkaniową, nie wiedzą ile w gminie jes (...)

Zobacz pełny wpis »