Mrferrari

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Krosno odrzanskie
Główny blog mrferrari.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-12-31
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Mrferrari

ja pierdolę ... przerażający jest ten socjalizm ... przerażające jest to co przeczytałem, bo to jest socjalizm ... zobacz sobie co ta PiS-owska kurwa napisał ... Zgodnie z definicją  przedstawioną w Regulaminie konkursu nr RPLD.09.02.01-IP.01-10-001/17 (strona 9-10), podmiotem ekonomii społecznej jest: przedsiębiorstwo społeczne, w tym spółdzielnia socjalna, o kt&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
PiS-owska kurwa obniżył podatek PIT ... a ja zastanawiam się co to oznacza, i jakie mogą być tego konsekwencje w obecnych warunkach ekonomicznych? ... bo z pewnością nie chodzi tutaj o cele propagandowe ... kiedyś przeprowadzili ankietę wśród głupiego elektoratu, i większość ścierwa odpowidziała, że oni uważają, że żadnego podatku PIT ani VAT nie płacą ... więc bliżej nieokr (...)

Zobacz pełny wpis »
oczywiście, że to ja przegrywam wojnę z socjalizmem ... bo wojna polega m.in. na utrzymaniu zajmowanych pozycji ... a więc podsumujmy ... czy Banasie dalej przybijają pieczątki, i podejmują decyzje? ... tak, Banasie dalej przybijają pieczątki, i podejmują decyzje ... a czy Misiewicze dalej się korumpują, i pobierają za to premie i nagrody? ... tak, Misiewicze dalej się korumpują, i (...)

Zobacz pełny wpis »
ogólnie ... ja uważam ludobójstwo bliżej nieokreślonych socjalistów za najskuteczniejszą metodę likwidacji socjalizmu ... chodzi mi o to, że trzeba dokonać ludobójstwa na bliżej nieokreślonym sądownictwie, bliżej nieokreślonej prokuraturze, i na bliżej nieokreślonej policji, a następnie w ich miejsce trzeba będzie uformować nowe instytucje ... (...)

Zobacz pełny wpis »
ogólnie, to ... ludobójstwo socjalizmu jest potrzebne przede wszystkim do tego, żeby finansowo zabezpieczyć imperium na najbliższe 50-100 lat ... bo po przeprowadzeniu krwawego i brutalnego ludobójstwa socjalizmu, ja będę mógł powiedzieć zagranicznym inwestorom w ten sposób: "Możecie bezpiecznie inwestować w nowe, ściśle limitowane obligacje skarb (...)

Zobacz pełny wpis »
ja zostaję w Polsce ... bo ja widzę w Polsce duży potencjał ekonomiczny dławiony przez socjalizm ... ja widzę w Polsce duży potencjał ekonomiczny, który można uwolnić poprzez ludobójstwo socjalizmu ... po pierwsze, zacznijmy od tych mieszkań komunalnych ... są w Polsce takie gminy, które nie panują nad własną gospodarką mieszkaniową, nie wiedzą ile w gminie jes (...)

Zobacz pełny wpis »
dobra, to teraz pogadajmy o spółkach miejskich ... jest tam sobie spółka miejska zajmująca się oczyszczaniem miasta, i w tej miejskiej spółce zatrudniony jest bydlak ... takie zwykłe podludzkie ścierwo z telewizorem zamiast głowy ... bydlak przestał przychodzić do pracy, a jeśli przyszedł do pracy to był pijany, i w końcu zarząd tej miejskiej spółki wyrz (...)

Zobacz pełny wpis »
brawo ... Gazprom zablokował dostawy gazu ... dziękuję, bardzo dziękuję ... z pewnością pomoże mi to dalej szkodzić demokratycznemu wrogowi ... bo u mnie sytuacja wygląda bardzo źle ... w marketach półki są pełne jedzonka ... demokratyczne ścierwo z zadowoleniem odbiera 500+ bez zakłóceń, a następnie demokratyczne ścierwo z uśmiechem na ustach idzie do sklepu kupić je (...)

Zobacz pełny wpis »
oni piszą w mediach, że statystycznie co piąte polackie ścierwo jest zatrudnione w budżetówce ... gówno prawda ... jeśli do tego doliczysz sprzątaczki sprzątające budynki urzędów ... jeśli do tego doliczysz np. firmę szyjącą prześcieradła dla szpitali ... jeśli do tego doliczysz firmę ochroniarską ochraniającą budynki rządowe ... jeśli do tego doliczysz emeryt& (...)

Zobacz pełny wpis »
ej ... teraz pojadę ze ścierwem ... jest tam sobie ścierwo, taki zwykły chwast społeczeństwa, czyli samotna matka z dzieckiem ... ścierwo mieszka w mieszkaniu komunalnym, ścierwo nie płaci za czynsz, i ścierwu zepsuł się telewizor ... więc ścierwo poszło do urzędu miasta, ścierwo uklękło przed burmistrzem, a burmistrz za pieniądze gminy kupił ścierwu nowy telewizor ... a gmina też (...)

Zobacz pełny wpis »