Mrferrari

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznan
Główny blog mrferrari.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-12-31
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Mrferrari

ja pierdolę ... przerażający jest ten socjalizm ... przerażające jest to co przeczytałem, bo to jest socjalizm ... zobacz sobie co ta PiS-owska kurwa napisał ... Zgodnie z definicją  przedstawioną w Regulaminie konkursu nr RPLD.09.02.01-IP.01-10-001/17 (strona 9-10), podmiotem ekonomii społecznej jest: przedsiębiorstwo społeczne, w tym spółdzielnia socjaln (...)

Zobacz pełny wpis »
PiS-owska kurwa obniżył podatek PIT ... a ja zastanawiam się co to oznacza, i jakie mogą być tego konsekwencje w obecnych warunkach ekonomicznych? ... bo z pewnością nie chodzi tutaj o cele propagandowe ... kiedyś przeprowadzili ankietę wśród głupiego elektoratu, i większość ścierwa odpowidziała, że oni uważają, że żadnego podatku PIT ani VAT nie płacą (...)

Zobacz pełny wpis »
oczywiście, że to ja przegrywam wojnę z socjalizmem ... bo wojna polega m.in. na utrzymaniu zajmowanych pozycji ... a więc podsumujmy ... czy Banasie dalej przybijają pieczątki, i podejmują decyzje? ... tak, Banasie dalej przybijają pieczątki, i podejmują decyzje ... a czy Misiewicze dalej się korumpują, i pobierają za to premie i nagrody? ... tak, Misiewicze dalej si (...)

Zobacz pełny wpis »
ogólnie ... ja uważam ludobójstwo bliżej nieokreślonych socjalistów za najskuteczniejszą metodę likwidacji socjalizmu ... chodzi mi o to, że trzeba dokonać ludobójstwa na bliżej nieokreślonym sądownictwie, bliżej nieokreślonej prokuraturze, i na bliżej nieokreślonej policji, a następnie w ich miejsce trzeba będzie uformować now (...)

Zobacz pełny wpis »
dobra, to teraz pogadajmy o spółkach miejskich ... jest tam sobie spółka miejska zajmująca się oczyszczaniem miasta, i w tej miejskiej spółce zatrudniony jest bydlak ... takie zwykłe podludzkie ścierwo z telewizorem zamiast głowy ... bydlak przestał przychodzić do pracy, a jeśli przyszedł do pracy to był pijany, i w końcu zarząd tej miejskiej sp& (...)

Zobacz pełny wpis »
brawo ... Gazprom zablokował dostawy gazu ... dziękuję, bardzo dziękuję ... z pewnością pomoże mi to dalej szkodzić demokratycznemu wrogowi ... bo u mnie sytuacja wygląda bardzo źle ... w marketach półki są pełne jedzonka ... demokratyczne ścierwo z zadowoleniem odbiera 500+ bez zakłóceń, a następnie demokratyczne ścierwo z uśmiechem na ustach idzi (...)

Zobacz pełny wpis »
oni piszą w mediach, że statystycznie co piąte polackie ścierwo jest zatrudnione w budżetówce ... gówno prawda ... jeśli do tego doliczysz sprzątaczki sprzątające budynki urzędów ... jeśli do tego doliczysz np. firmę szyjącą prześcieradła dla szpitali ... jeśli do tego doliczysz firmę ochroniarską ochraniającą budynki rządowe ... jeśli do (...)

Zobacz pełny wpis »
ej ... teraz pojadę ze ścierwem ... jest tam sobie ścierwo, taki zwykły chwast społeczeństwa, czyli samotna matka z dzieckiem ... ścierwo mieszka w mieszkaniu komunalnym, ścierwo nie płaci za czynsz, i ścierwu zepsuł się telewizor ... więc ścierwo poszło do urzędu miasta, ścierwo uklękło przed burmistrzem, a burmistrz za pieniądze gminy kupił ścierwu nowy tele (...)

Zobacz pełny wpis »
ja już 10 lat temu czytałem o tej aferze SKOK ... tam podobno było w ten sposób, że np. prokurator zapisał się do PiS, odebrał legitymację partyjną, z tą legitymacją partyjną poszedł do oddziału SKOK, i dostał kredyt na dom ... i jeśli się teraz okaże, że prokurator wziął kredyt na dom i nie płaci odsetek, to aby ustabilizować system finansowy trzeba z (...)

Zobacz pełny wpis »
Kaczyński powiedział do bydlaków: "od tamtego czasu złotówka "spadła przynajmniej dwukrotnie" pod względem wartości i siły nabywczej" ... czyli Kaczyński jest świadomy zapaści gospodarczej, i hiperinflacji ... i z pewnością Kaczyński jest też świadomy tego, że polactwo to jest bydło jebane, które można okradać i opluwać w dowolny spos&o (...)

Zobacz pełny wpis »