Mow-mi-k91

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog mowmik91.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-04-11
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 45 dni temu

Najciekawsze wpisy Mow-mi-k91

Łatwo jest robić wariata z kogoś z depresją, nerwicą, albo jednym i drugim. To dzięki takim ludziom jak wy, drodzy "przyjaciele" mój stan się pogłębia... i nie, nie jestem wariatem i nie czuję się wariatem. Czuję, że nie radzę sobie z ludźmi, którzy zdobywając o mnie informacje, wyciągając sekrety, wykorzystują je przeciwko mnie. Śmieszkowanie z anty (...)

Zobacz pełny wpis »
Spadek formy. Nie wiem czy to pora roku czy pora roku i coś, nie wiem tabletki mają osłabione działanie czy o co chodzi. W każdym razie, jest nieco gorzej. Dobrze że wizytę u doktorka mam niedługo. Nie chce mi się nic. Wstaję koło południa, gdzieś do 13 wciągam żółtko. Zanim się obudzę na dobre jest kolo 14 - ja pierdziele. Co roku to samo. Wczoraj wzięłam tylk (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatni kwartał roku. Ostatnia prosta. Kurwa jego mać. Co za tym idzie... Stres, presja, nerwowa atmosfera. Stary zaczyna psioczyc, że czasu mało, że firma się sama nie założy, że on nie będzie za mnie robił tych rzeczy... A ja tylko poprosiłam o pomoc. Pomoc każde z nas rozumie trochę inaczej. Ok nie będę prosić o pomoc. Sama sobie ze wszystkim poradzę. Udowodni (...)

Zobacz pełny wpis »
No i co? I jajco! Kolejna cudowna noc pod tytułem " zapomnij że się wyśpisz, przygotowałem dla ciebie film" Niby nie myślisz o niczym istotnym w ciągu dnia, robisz rzeczy, które robisz codziennie, aż tu przychodzi pora spania. Iiii... Zaczyna się koszmarny rollercoaster. Najpierw zaczyna się spokojnie - pośpij dziewczyno chwile, bo mam dla Ciebie coś specjal (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiesz kiedy jest do dupy. Do dupy jest wtedy, kiedy najukochańsza osoba na świecie zachoruje. Mama... Mama, która kocha nad życie i którą kochasz nad życie zachorowała na raka. Rozbeczalam się w gabinecie. Poległam na całej linii. Miałam być wsparciem, okazałam się mięczakiem. Teraz siadam i ryczę, niezależnie od tego co robię, zaczynam nagle beczeć. Wczoraj (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie stawia przed nami różnych ludzi. Zmusza nas do dokonywania wyborów. Nie zawsze dobrych. Przeważnie dajemy się nabrać na życzliwość i dajemy się omamić. W końcu jednak fałsz i zgnilizna wyłazi. Cierpimy, obwiniamy się i zastanawiamy się "Co do chuja jest z nami nie tak?", "Dlaczego ludzie perfidnie znowu mnie wykorzystali?", "Dlaczego dałam się n (...)

Zobacz pełny wpis »
Przyjaźń. Wielkie słowo, które dla większości ludzi nie ma znaczenia, które dla większości ludzi wydaje się być ważne, nadużywają go. Znam takich ludzi. Wykorzystali mnie, chyba w każdym tego słowa znaczeniu. Materialnie, emocjonalnie i fizycznie. Uj wam do dupy. Poradzę sobie bez was. pokażę wam, ze jestem warta więcej, niż wam się wydawało, bo tak na prawd (...)

Zobacz pełny wpis »
Są takie filmy po których mam kaca. Też tak masz? Myślisz sobie - człowieku, puchu marny, co ty wiesz o życiu, problemach i smutku? Właśnie taki obejrzałam. Popłakałam się. Nie wiem tylko czy nad swoim czy nad życiem bohatera filmu. Dla każdego, jego problemy są największe, najstraszniejsze i nierozwiązywalne. Dla każdego jego dramat jest najgorszy. Jaki jest Twó (...)

Zobacz pełny wpis »
Ktoś mnie zapytał czy czuję się samotna. Czuję się samotna w swoich marzeniach. Marzeniach o dziecku. Gdzie podobno jedyną przeszkodą do spełnienia tego marzenia jest kasa. Czy ja mam se do kurwy nędzy kupić to dziecko? W byciu matką nie chodzi tylko o kasę, w byciu rodzicem nie chodzi tylko o kasę. Jasne, zapewnienie potomstwu godnego i wygodnego życia jest ważne, (...)

Zobacz pełny wpis »
Odeszli, podli ludzie. Czuję ulgę. W końcu mogę mieć w dupie co się z nimi dzieje. Nie muszę się zastanawiać, czy i które mnie okłamuje. Nauka: Pamiętaj dziewczyno nie opuszczaj gardy, bo ktoś bliski może ci przywalić. Ja dostałam i nie mam zamiaru nadstawiać drugiego policzka. Nie uda wam się, jesteście zbyt samolubni, żeby wam wyszło. Egoiści widzący kon (...)

Zobacz pełny wpis »