Moviek1

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lublin
Główny blog hackidomsp.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-01-16
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Moviek1

Cheaty do Slitherio są już gotowe do pobrania! Nudzi Cię już wolne rozwijanie swojego węża w Slither.io? Tracisz już cierpliwość na zaczynaniu gry od nowa? Chcesz dużo szybciej powiększać węża? W takim razie Slither.io Hack v.9 jest idealny dla Ciebie. Został stworzony przez 5-osobową grupę informatyków. Był tworzony przez wiele tygodni, ale było warto. Bije rekordy (...)

Zobacz pełny wpis »
Slither.io Haks jest już dostępny w całej Polsce. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy da się rozwiązać Twoje problemy z grą Slither.io, to teraz  masz już odpowiedź. Dzięki temu hackowi będziesz: szybciej rozwijał swojego węża, miał lepszy przegląd pola oraz z łatwością znikniesz pozostałym wężom. Program ten powstawał przez wiele miesięcy, ale w końcu udało się (...)

Zobacz pełny wpis »
Slither.io Hack v.8 jest już możliwy do pobrania! Nudzi Cię powolne rozwijanie swojego węża w popularnej grze przeglądarkowej Slither.io? Przychodzimy Ci z pomocą. Rozwiązaniem Twojego problemu jest nasz najnowszy Slither.io Hack v.8. Został opracowany przez grupę specjalistów z tej dziedziny. Wprowadza wiele nowych udogodnień do gry i znacząco ułatwia rozgrywkę. (...)

Zobacz pełny wpis »
Slither.io Hack v.9 już w Polsce! Slither.io to gra, która wywodzi się z Agar.io. Podobnie jak w Agar.io naszym zadaniem jest ciągłe powiększanie naszej postaci. W tym wypadku jest to wąż. Jest to oczywiście gra przeglądarkowa. Oznacza to, że aby zagrać w Slither.io wystarczy Ci dostęp do Internetu. Możesz grać gdzie tylko chcesz( w pracy, w szkole, w kawiaren (...)

Zobacz pełny wpis »
Hacki do MSP Dzieci uwielbiają grę edukacyjną Moviestarplanet. To aplikacja, która umożliwia dokonywanie wielu ciekawych wyborów. Tworzone są postacie, z ich udziałem można tworzyć filmy, prezentować nowe stylizacje. Hack do msp to gra z założenia edukacyjna, ale też po prostu czysta rozrywka. Dlatego powinno się tak to traktować. Niekiedy wzbudza to jedna (...)

Zobacz pełny wpis »