Motylkofa

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Małgosia Sobianowska
Lokalizacja Zielonka
Główny blog motylkofa.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Motylkofa

skasowałam wczystkie notki z tego bloga. zaczynam od nowa. już innego bloga skasowałam, ale powrócę po wakacjach do tego pierwszego. po prostu za dużo osób z mojego (dawniej) najbliższego otoczenia czytało. zbyt wiele wychodziło poza stronę tamtego bloga. "przyjaciółki" się obraziły, że pisałam o nich i na nie. ale wiele osób mi mówiło, że jednak ja pisał (...)

Zobacz pełny wpis »
...zakończyć pisać bloga. no i znów mnie przekonano. zostaję na blogach F. i tu. tyle że od jakiegoś czasu tu piszę. skasowałam te wszystkie wpisy, bo po troszku zaczynam od nowa. ale spox. a zakochana jestem na maxa. po prostu trudno jest teraz przestać myśleć o pawle. i to nie jest tak jak z innymi sympatiami. teraz na serio myślę w zupełnie inny sposób. ale w j (...)

Zobacz pełny wpis »
... dopiero zakupy. byłam z mamą. łaziłyśmy po sklepach. no i mam nowy kostium kąpielowy. a dziś może pójde na pizze z pawłem :D ale jestem hepi. wczoraj do 0.15 gadaliśmy na gg. pożyczy mi kilka książek na wakacje. słodki jest :D to idę odlecieć. mam dziś ogłoszenie list do liceów. rany!!! o 14.oo w każdej szkole. załamka. ale nie ja się nie stresuję. to (...)

Zobacz pełny wpis »
dziś opiekowałam się moimi kuzynami. mieli farbę (rudy kolorek) i poprosili mnie o zrobienie im fryzur. powiedziałam, że ta farba jest do d... i nic nie złapie koloru. ale uparli się. jednemu zrobiłam kartkę. innemu tylko pasek przez środek głowy, a mojemu bratu pasemka. no i miałam rację: ledwo złapało kolor. kiepsko. ale uparli się. w końcu jednemu (ten co (...)

Zobacz pełny wpis »
chciałabym troszkę pozmieniać, ale nie znam kodów na fajne kolorki. ech co tam u mnie słychać? no tak. mam foty z ognisk klasowych i dyskoteki. coolowo. szkoda mi tylko jak patrzę na zdjęcia to najczęściej jestem z anką i aśką. fajnie. we trzy, uśmiechnięte... ale było minęło. dziko mi teraz wobec nich. one się na mnie zawiodły. narazki (...)

Zobacz pełny wpis »