Motyl_

Profil blogerki.


motyl_

Informacje ogólne

Lokalizacja Kroczyce
Główny blog motyl607.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-06-18
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 36 dni temu

Najciekawsze wpisy Motyl_

Nauczyciel, to człowiek szemranej reputacji i niskiego wykształcenia. Tyle znaczy dla naszego rządu. Masakra. Winien całego zamieszania, które powstało. Nieliczący się z uczniem ani jego rodzicem. W tym kraju niżej zaklasyfikowany niż krowa czy świnia. Gdy mowa o nauczycielach z miejsca lecą całe wiadra pomyj. Wszyscy krytykują, nikt nie wspiera, o docenia (...)

Zobacz pełny wpis »
Całe życie ludzie tęsknią. Tęsknią za ludźmi, chwilami, marzeniami i za tym, co mogło się zdarzyć, a z jakiś powodów nie zdarzyło się. Tęsknota za ludźmi miesza się ze złością i miłością. Raz chwytamy się za serce z żalem, a innym razem ze złością. Niewiadomo, co jest gorsze? Czy miłość, którą ciężko zapomnieć, ukoić, skierować na (...)

Zobacz pełny wpis »
Podróż Maturzystów do Częstochowy pamiętam z czasów, kiedy byłam w liceum. Każdego roku klasa maturalna na miesiąc przed maturą jechała do Częstochowy, żeby modlić się za zdanie najważniejszego egzaminu. W połowie lat dziewięćdziesiątych miało to większe znaczenie niż obecnie? Pamięta, że dla mnie miało to nieco inny oddźwięk. Coś na (...)

Zobacz pełny wpis »