Motoryzacyjni

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog motoryzacyjni.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-03-03
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 363 dni temu

Najciekawsze wpisy Motoryzacyjni

Jazda motocyklem jest niezwykle interesującym hobby. Poczucie wolności oraz adrenalina przy dużych prędkościach jest nie do opisania.   Dobór odpowiedniego stroju jest bardzo ważny i należy zrobić to już na samym początku. Jednym z ważniejszych elementów są buty, które muszą zostać dobrze dopasowane. Najlepszym wyborem s (...)

Zobacz pełny wpis »
Jazda motocyklem jest to wspaniałe zajęcie. Zajęcie to bywa jednak dość niebezpieczne. Nie chodzi tutaj nawet o kwestię prędkości, z której słyną motocykliści. Motocyklem wbrew pozorom najniebezpieczniej jeździ się w mieście. Chociaż motocykl porusza się po drogach na tych samych prawach co samochody, jest mniejszy. Powoduje to, że czasem motocykliści mo (...)

Zobacz pełny wpis »
Bardzo ważne jest, żeby ubrać się odpowiednio, co zapewni wygodę i bezpieczeństwo. Trudno sobie wyobrazić bezpieczną jazdę na motocyklu bez odpowiednich akcesoriów motocyklowych. Profesjonalna odzież, buty czy kaski, nie tylko zapewniają komfort temperaturowy, ale również zabezpieczają przed skutkami ewentualnych wypadków. Kaski motocyklowe (...)

Zobacz pełny wpis »
Kufry motocyklowe to doskonała propozycja nie tylko dla motocyklistów, którzy kochają długie podróże motocyklowe. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość nowych motocyklów niestety nie posiada w zestawie kufrów, dlatego też zawsze brakuje porządnego miejsca na schowanie dokumentów, portfela, napoju i wielu innych produkt&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Jazda na motorze należy do jednych z przyjemniejszych rzeczy i jeśli ktoś jeszcze tego nie próbował to warto żeby wybrał się w podróż na jednośladowcu. Bardzo często po jednej jeździe, wiele osób decyduje się na zakup swojego motocykla, ponieważ jest to uczucie naprawdę niezapomniane. Jednak jeśli ktoś chce się wybrać w dalszą podróż (...)

Zobacz pełny wpis »
Dla wielu ludzi jazda na motorze to coś, czego nie można doświadczyć w innym pojeździe. Poczucie wolności jest nie do opisania. Wielu ludzi nie jest w stanie zrozumieć na czym polega taka jazda na motorze, dopóki sami nie wsiądą na jedną z maszyn. Odpowiednie zabezpieczenie Zanim jednak dojdzie do jakiejkolwiek jazdy na motorze, to warto pomyśleć o odp (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy, kto rozważa rozpoczęcie swojej przygody z jazdą na jednośladach powinien wyposażyć się nie tylko w odpowiedni motocykl, ale również i wszystkie niezbędne akcesoria, które nie tylko zapewnią komfortową, ale przede wszystkim bezpieczną jazdę. Najczęściej zadawane pytanie to jak wybrać kask motocyklowy, który sprawdzi się w każdej sytuacj (...)

Zobacz pełny wpis »
Dla wielu osób, szczególnie nie będących miłośnikami motocykli, hałas przez nie wydawany może być irytujący i niezwykle uciążliwy. Choć wiele osób o tym zapomina, ale za generowanie zbyt dużych hałasów grożą mandaty, które w obecnym czasie do tych najniższych nie należą. Prostym, ale co najważniejsze skutecznym rozwiązaniem (...)

Zobacz pełny wpis »