Motoblog

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog ledydoauta.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-04-03
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Motoblog

Legalność żarówek ledowych w samochodzie, a więc w jakich sytuacjach są zakładane zgodnie z prawem jest czymś, o czym dobrze jest mieć pojęcie, kiedy osobiście ktokolwiek zdecyduje się na ich kupno. Tego typu wyjście pozwalające zaoszczędzić energię lepiej doświetli zakręty, a także umożliwi zautomatyzowane wyłączanie niektórych diod w lampce, by nie oślepiać uczestni (...)

Zobacz pełny wpis »
Zużywające małą ilość energii żarówki z diodami emitującymi światło są coraz częściej wybierane przez konsumentów. Można je wykorzystywać zarówno w warunkach domowych, w warunkach biurowych, jak i w samochodach, zależnie od tego, na jaki typ ktoś się decyduje. Wybór w wielu punktach sprzedaży jest spory, czyli zapewne nikt nie powinien mieć trudności z w (...)

Zobacz pełny wpis »
Żarówki samochodowe LED to świetna opcja zastępcza dla halogenów oraz dla ksenonów. Nie tylko są bardziej wydane i użyteczniejsze, ale też prezentują się modnie oraz innowacyjnie. Są one także nie tak dużym obciążeniem dla prądnicy prądu przemiennego. Uważa się, iż źródła światła jak LED H8 mają czas eksploatacji wydłużony aż o 25 razy aniżeli klasyczne (...)

Zobacz pełny wpis »