Mosze_wodotrysk

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog moszewodotrysk.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-07-26
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Mosze_wodotrysk

Szalom ludzie prawowierni, kozy, goje, gojki i ty, księże proboszczu. Aj waj, znów się dzieje na tym świecie. Tym razem polecą wyrazy powszechnie uznawane za niecenzuralne więc jeśli cię to mierzi to skończ lekturę >>>tutaj<<<. Aha, i długo będzie, żeby nie było, że nie ostrzegałem.   W Stanach coraz mniej Zjednoczonych jest sobie stan Ohio (...)

Zobacz pełny wpis »
Szalom ludzie prawowierni, kozy, goje, gojki i ty, księże proboszczu. Aj waj akbar, jak mawiali starożytni Żymianie - ależ się znowu na tym świecie nawyrabiało. Grubsze słowa znajdą się w notce więc jeśli jesteś wrażliwą osobą to skończ lekturę >>>tutaj<<<. Tradycyjnie też ostrzegam, że będzie długo i niespecjalnie miło.   W Najjaśniejszej jest mi (...)

Zobacz pełny wpis »
Szalom ludzie prawowierni, kozy, goje, gojki i ty, księże proboszczu. Aj waj, dzieje się na świecie. Uprzedzam, że ciut grubsze słowa pojawią się we wpisie więc jeśli odczuwasz dyskomfort przy ich czytaniu to lepiej skończ lekturę >>>tutaj<<<.   Dzisiaj, nietypowo, zaczniemy sobie od dobrej wiadomości. Wybierzemy się na króciuteńką wycieczk (...)

Zobacz pełny wpis »
Szalom ludzie prawowierni, kozy, goje, gojki i ty, księże proboszczu. Aj waj, znowuż się narobiło na świecie. Dziś, z racji wojskowego święta, język będzie wojskowy i tematyka też - więc osoby wrażliwe mogą skończyć lekturę >>>tutaj<<<. Aha, i raczej długo będzie - żeby nie było, że nie ostrzegałem.   O tym, że kacapska soldateska jest momentami g (...)

Zobacz pełny wpis »
Szalom ludzie prawowierni, kozy, goje, gojki i ty, księże proboszczu. Jeszcze przed tradycyjnym aj waj ostrzegam: będzie długo i polecą bluzgi w ilości hurtowej więc jeśli obawiasz się o swą karmę to skończ lekturę >>>tutaj<<<.   Aj waj, czy ludzkość to już ze szczętem pojebało? Bo po dzisiejszej porcji informacji z kraju i ze świata odniosłem wra (...)

Zobacz pełny wpis »
Szalom ludzie prawowierni, kozy, goje, gojki i ty, księże proboszczu. Aj waj, nawywijało się znowuż na świecie - a ja miałem taki zasuw w Światowym Spisku Żydów, że nie miałem czasu pisać. Ale zasuw się skończył więc znów siadam do komentowania rzeczywistości - a komentować będę plugawie więc jeśli drażnią cię przekleństwa to skończ lekturę >>>tutaj<< (...)

Zobacz pełny wpis »
Szalom ludzie prawowierni, kozy, goje, gojki i ty, księże proboszczu - po raz drugi w tym spokojnym dniu. Aj waj, znowuż się narobiło w Najjaśniejszej. W tej notce będzie pełna kultura i całkowity brak wyrazów nieparlamentarnych - jeśli więc, drogi czytelniku, liczyłeś na inną poetykę to uprzejmie zapraszam cię do zakończenia lektury dokładnie >>>tutaj<<< (...)

Zobacz pełny wpis »
Szalom ludzie prawowierni, kozy, goje, gojki i ty, księże proboszczu. Aj waj, ależ się dzieje na tym świecie. Tym razem będę kulturalny i wulgaryzmów nie będę używał - jeśli ci to nie pasuje to skończ lekturę >>>tutaj<<<.   Ten wpis zaczniemy sobie od zacytowania naczelnego ideologa Kremla, gorącego zwolennika pana Władimira Władimirowicza (...)

Zobacz pełny wpis »
Szalom ludzie prawowierni, kozy, goje, gojki i ty, księże proboszczu. Aj waj, znowuż się dzieje na świecie. Miało być bez przekleństw - ale nie wyszło więc jeśli wulgaryzmy ci przeszkadzają to skończ lekturę >>>tutaj<<<.   Dziś mijają dwa lata od kiedy zacząłem komentować światowe wydarzenia. Dwa lata prowadzenia wiewiórczego wywiadu, komun (...)

Zobacz pełny wpis »
Szalom ludzie prawowierni, kozy, goje, gojki i ty, księże proboszczu. Aj waj, cały czas się wywija w Najjaśniejszej. Uprzedzam, że notka będzie zahaczała o polską scenę politykierską więc pojawią się w niej wulgaryzmy - jeśli ci to przeszkadza to skończ lekturę >>>tutaj<<<.   Związek Socjalistycznych Republik Europejskich z lekka pogrąża się w rec (...)

Zobacz pełny wpis »