Monuch

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog moniawkuchni.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-08-23
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Blogi zarządzane przez Monuch

Najciekawsze wpisy Monuch

Naleśniki to chyba najbardziej popularny przysmak wszystkich dzieciaków. Przynajmniej ja nie znam ani jednego dziecka, które wzgardziłoby naleśnikiem, zwłaszcza jeśli ten jest na słodko:) Dzisiejsza odsłona naleśnikowa jest inspirowana warszawską lodziarnio - naleśnikarnią, gdzie za taki przysmak trzeba zapłacić bagatela 14 zł (za jeden). Co prawda (...)

Zobacz pełny wpis »
Na początku pragnę zaznaczyć, że nie działam pod oflagowaniem żadnych firm, domen czy dietetyków. Blog jest moją własną historią i taką ma pozostać. Piszę go dla siebie, ale także dla Ciebie, drogi czytelniku. Bo jeśli go czytasz to znaczy, że coś jest na rzeczy.     Płeć - kobieta wiek - 44 lata wzrost - 160 cm waga - obecnie 78 kg waga d (...)

Zobacz pełny wpis »
Pieczona biała kiełbasa z cebulą i papryką to danie nie tylko wielkanocne, choć na Wielkanoc nadaje się idealnie.  Jednak w zwyczajny dzień, w formie obiadu, czy kolacji również zachwyci swoim smakiem i aromatem, nawet tych, którzy za kiełbasą nie przepadają. W zasadzie nie trzeba wiele o niej mówić, zróbcie, a sama się obroni :) &n (...)

Zobacz pełny wpis »