Montek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog montek.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-05-16
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 130 dni temu

Najciekawsze wpisy Montek

Jestem z Cichym na delegacji w Legnicy. Dziwne miejsce ta Legnica. Mnóstwo żuli i meneli. W miejscu gdzie robimy jest taki placyk z murkami na prawo poczta trochę dalej komisariat policji. Na tym placyku dzień w dzień zbierają sie żule i chleją browary i wódę. I jeszcze nie zauważyłem ,żeby ktokolwiek interweniował. U nas nie do pomyślenia. Zresztą z drugiej strony (...)

Zobacz pełny wpis »
Rodzice mają psa , taki jakby haski. Zawsze myślałem , że jest autystyczny. Z wiekiem jest po prostu stary. Jak przychodzę leży w łazience w brodziku. Na mój widok tylko łeb lekko unosi by zaraz go położyć. Taka bez życia , wigoru ikry jest. Zatopiona w swoim świecie. Może to kot jest który się psem urodził. Może dożyjemy czasów operacji zmian (...)

Zobacz pełny wpis »
Absurdalność istnienia najbardziej czuję w nocy ,gdy nie mam już nic do zrobienia. Muszę coś zrobić. Takiego przełomowego , wielkiego. W środku nie na zewnątrz. Kryzys Mózg lasuję netflixem Kostki domina poruszają się z coraz większą szybkością. Sny, pragnę je pamiętać. Im bardzie pragnę tym mniej pamiętam. O przewrotnie zjebany mój umyśle , mózgu zdeze (...)

Zobacz pełny wpis »