Monikaznieba

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog monikazwolska.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-04-25
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Monikaznieba

Witam Was Kochani, jak Wam minął dzień?Jak wiele Miłości i dobra Was dziś spotkało?Czy udało Wam się dziś być szczęśliwymi?Ja dziś widziałam cuda Miłości.Kiedy wychodzi się na słońce tak rzadko, teraz w czasie tej epidemii to świat jest tak piękny. Ja dziś zachwyciłam się pięknem świata i radością spotkania Kogoś dawno nie widzianego.Ja Wam powiem , ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochani,za kilka godzin nasz pierwszy wspólny dzień na blogu. Jaki on będzie zależy od nas. Ja postanowiłam,że jutro będę szczęśliwa.Bede szukała oznak dobroci jaka mnie i Was otacza od rana do nocy. Bede dawała miłość tym ,z którymi się spotkam. Jutro wyrywam na spacer przymusowy matki 6 dzieci, czyli zakupy paru niezbędnych drobiazgów. Nie mogę podać jakich, (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Was Kochani, dziś spełniają się moje marzenia ,by móc się wymieniać z Wami przemyśleniami z życia codziennego, które zawsze może być piękne, spełnione, pełne marzeń,które będą inspiracjami do dobra i miłości.Tu każdy będzie wysłuchany.A każda wypowiedź mądra ,bo szczera,płynąca z serca .Jaki macie dziś dzień?

Zobacz pełny wpis »