Monikazdybel

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rumia
Główny blog modanaslub.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-06-24
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Monikazdybel

Ślub to dla kobiety bardzo ważny dzień. To ona staje się tutaj gwiazdą wieczoru, to ona jest w centrum zainteresowania. Dlatego każdy detal, element ubioru, wystroju musi być doskonale przygotowany. Nie ma miejsca na improwizację, nie ma miejsca na jakiekolwiek inne działania jak dokładne zaplanowanie wszystkiego. Jak dobierać z okazji dnia ślubu biżuterię, co ma t (...)

Zobacz pełny wpis »
Panowie mają problemy jeżeli mowa o zakupie pierścionków zaręczynowych. Praktycznie już samo ruszenie na poszukiwania wiąże się z bólem głowy, brzucha i ogólnie całego ciała. Dlatego aby panowie nie błądzili niczym dzieci we mgle, przedstawiamy kilka dobrych rad jak się prawidłowo zabrać do wyszukiwania pierścionka zaręczynowego. I nie będ (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybieramy obrączki z okazji ślubu i już na początku pojawia się problem. Jaka ma być taka obrączka? Z czego, jakie kształty i cała masa innych problemów. Zacznijmy zatem od kilku najważniejszych sytuacji związanych z obrączkami ślubnymi. Rozmiar obrączki. Od tego wszystko się zaczyna. Zatem wycieczka do jubilera i mierzenie na żywo tego jaki rozmiar ob (...)

Zobacz pełny wpis »