Molly0305

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Chełmno
Główny blog favmusicofweek.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-01-22
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 39 dni temu

Najciekawsze wpisy Molly0305

Hi! Przez ostatni tydzień znowu nie mogłam uwolnić się od One Direction, dlatego tym razem przychodzę tutaj z piosenką If I could fly, która również należy do moich faworytów. Mogę śmiało powiedzieć, że znajduje się ona na pierwszym miejscu.   Kocham tekst tej piosenki, nie wiem dlaczego tak bardzo do mnie przemawia, ale mam ochotę płak (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Witam ponownie na moim blogu. Tym razem przybyłam do was z piosenką Don’t Forget Where You Belong autorstwa One Direction. Jest to jedna z moich ulubionych piosenek i nie było opcji, żeby nie pojawiła się ona tutaj. DFWYB moim zdaniem jest pierwszą ze szczerych piosenek, której autorstwa są chłopaki z zespołu. Na pierwszych dwóch płytach mieli (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Przez ostatni tydzień, zapewne po raz ostatni w tym roku, towarzyszył mi wakacyjny natrój. Mimo niezbyt przyjemnej pogody za oknem i czasu spędzonego w szkole, miałam ochotę trochę powspominać wakację. Dlatego przez cały ten czas w moich słuchawkach, podczas nauki, drogi do szkoły czy też innych czynności, leciała piosenka autorstwa Justina Biebera i Eda Sh (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Miło was ponownie tutaj gościć! Ponownie przychodzę tu z jedną z moich ulubionych piosenek Two Ghosts, autorstwa Harry'ego Stylesa. Mogłabym tutaj tak naprawdę pisać tylko o jego piosenkach, ponieważ kocham każdy jego utwór. Jednak ten jest wyjątkowy.   Znam bardzo dobrze historię tej piosenki. Wiem dlaczego powstała, dla kogo jest, o kim jest i, cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi!  Dzisiaj przybywam do was z kolejną piosenką tygodnia! Przez ostatnie siedem dni towarzyszyła mi piosenka czterech cudownych dziewczyn - Little Mix.            "Women like me" to naprawdę fajna piosenka, która jednak nie podobała mi się na samym początku. Nie wiem, dlaczego akurat tak, ale polubiłam ją dopiero po kil (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Przybywam do was z kolejnym utworem, który towarzyszył mi przez ostatni tydzień. "Kill my mind" to piosenka autorstwa Louisa Tomlinsona. Jest dość nowa, ponieważ swoją premierę miała 6 września, jednak już zdążyła skraść moje serce.   Jak wspomina sam autor, tekst piosenki opowiada o młodości, kiedy robimy nowe rzeczy, poznając smaku młodośc (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! W tym tygodniu wpadam do was z piosenką Paper Houses autorstwa Nialla Horana. Utwór ten przez ostatnie siedem dni nieustannie gościł w moich słuchawkach, gdy tylko zaczynałam słuchać muzyki, dlatego postanowiłam tym razem podzielić się z wami właśnie nim.       Opowiada on o miłości, która jest nietrwała niczym domek z kart. Sa (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi!Tym razem wpadam do was z utworem Good Years autorstwa Zayna Malika - byłego członka boysbandu One Direction.     Piosenka chwyta mnie mocno za serce, czasami mam tak, że nie potrafię jej słuchać przez dłuższy czas, a potem znowu przez cały tydzień robię to naokrągło. Jej tekst opowiada o problemach autora, wszystko biegnie prosto z jego serca.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Kolejną piosenką, którą chciałabym wam polecić jest Lights Up autorstwa Harry’ego Stylesa. Harry jest jednym z moich ulubionych wykonawców, uwielbiam jego twórczość i bardzo go podziwiam, jako osobę.     Lights Up to pierwszy singiel, zapowiadający drugą płytę artysty. Piosenka jest bardzo przełomowa, jeśli chodzi o jego (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Listopad zaczyna się dobrze znanym nam Świętem Zmarłym. Jest to czas poświęcony raczej zadumie, dlatego tym razem wpadam do was z piosenką autorstwa Louisa Tomlinsona - Two Of Us.   Jest to piękna piosenka, którą Louis poświęcił swojej mamie. Zmarła ona w dość młodym wieku na raka, osieracając siedmioro dzieci. Utwór opowiada o tęsk (...)

Zobacz pełny wpis »