Molly0305

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Chełmno
Główny blog favmusicofweek.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-01-22
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Molly0305

  Hi! Ostatnio rozmyślałam sobie o koncercie, na który miałam jechać. Koronawirus doszczętnie zniszczył moje plany, a mi było tak przykro, że przez ostatni miesiąc nie ruszałam twórczości Louisa Tomlinsona. Jednak niedawno przesłuchałam jego płyty ponownie i chciałabym się tutaj podzielić tytułowym singlem „Walls”.     (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Przez ostatni tydzień znowu nie mogłam uwolnić się od One Direction, dlatego tym razem przychodzę tutaj z piosenką If I could fly, która również należy do moich faworytów. Mogę śmiało powiedzieć, że znajduje się ona na pierwszym miejscu.   Kocham tekst tej piosenki, nie wiem dlaczego tak bardzo do mnie przemawia, ale mam ochotę płak (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Znów przybywam z piosenką BTS, któżby się spodziewał! „ON” jest jednym z nowszych singlów chłopaków, a także jednym z pierwszych utworów, który od nich poznałam, chociażby przez częstotliwość wyświetlania go na kanałach muzycznych w telewizji.     Sama piosenka jest bardzo chwytliwa i od razu wpad (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Witam ponownie na moim blogu. Tym razem przybyłam do was z piosenką Don’t Forget Where You Belong autorstwa One Direction. Jest to jedna z moich ulubionych piosenek i nie było opcji, żeby nie pojawiła się ona tutaj. DFWYB moim zdaniem jest pierwszą ze szczerych piosenek, której autorstwa są chłopaki z zespołu. Na pierwszych dwóch płytach mieli (...)

Zobacz pełny wpis »
  Hi! To nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy przychodzę tutaj z utworem BTS, jednak ostatnimi czasy bardzo polubiłam ich twórczość i co chwilę odkrywam nowe perełki. Tym razem to piosenka „Love Myself”.     Bangtani od początku swojej kariery starają się promować akceptację, przekazywać swoim fanom, że wszyscy są najpiękniejs (...)

Zobacz pełny wpis »
  Hi! Nastał bardzo nieprzyjemny czas na świecie, kiedy wszyscy musimy spędzać większość swojego czasu w domu. Mi oczywiście wolne chwile umila muzyka, a szczególnie zespół, którego twórczość niedawno zapoznałam. BTS to południowo-koreański zespół z piosenkami, które przekazują wiele wartości.       (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Wow nadszedł już czerwiec, kiedy to niby zleciało? Przecież niedawno zaczynał się nowy rok. Dzisiaj przychodzę do was z piosenką „Friends” autorstwa dwóch członków BTS  - Jimina i Taehyunga.       Ostatnio pierwszy raz od początku kwarantanny spotkałam się ze swoją przyjaciółką i tak naszło mnie trochę na (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Ostatnio na liście słuchanych artystów, ponownie zawitał także Niall Horan z niedawno wydaną płytą „Heartbreak Weather”. Szczerze mówiąc, uwielbiam każdą z piosenek, które się na niej znajdują, jednak najczęściej słucham ostatnio „Dear Patience”.     Cudowna piosenka, za każdym razem, gdy ją tylko sły (...)

Zobacz pełny wpis »
Hi! Ostatnio sporo czasu spędzałam ze swoją młodszą siostrą, głównie oglądając bajki Disneya. Dzisiaj przychodzę z jedną z nich, jednak nowszą wersją, w dodatku w wykonaniu jednego z moich idoli. „A whole new world” to piosenka z filmu „Alladyn”.     Szczególnie spodobało mi się jej wykonanie z zeszłego roku, kied (...)

Zobacz pełny wpis »
  Hi! Stał się cud, naprawdę przekonałam się do koreańskiego rapu i zaczęłam go słuchać z przyjemnością. Dzisiaj przychodzą z piosenką „First Love” autorstwa Min Yoongiego, który jest członkiem BTS.     Piosenka zmiotła mnie z planszy. Po tytule spodziewałam się jakiegoś paplania i miłości, czegoś typowego. Teraz już wi (...)

Zobacz pełny wpis »