Mojdom

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wołów
Główny blog mojdom.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-12-15
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mojdom

W nowoczesnym wystroju wnętrza nad ilość przedkłada się jakość elementów dekoracyjnych. Żyjąc szybko i intensywnie nie mamy czasu na gromadzenie wokół siebie mnóstwa przedmiotów. Decydujemy się zatem na ich umiar i funkcjonalność. To trend zaczerpnięty od mieszkańców Skandynawii. Jest surowy i prosty, ale jednocześnie nadający mieszkaniu specy (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli zauważyłaś, że mrówki dostają się do mieszkania przez otwory w ścianach, np. kratki wentylacyjne, przetrzyj te miejsca szmatką nasączoną octem. Możesz też nasączyć nim kłębuszki waty i położyć je w newralgicznych miejscach. W miejscu, w którym mrówki w domu tworzą swój korytarz wędrowny, najlepiej jak najbliżej wejścia do domu, usyp kopczy (...)

Zobacz pełny wpis »
Malowanie ścian to najtańszy i najszybszy sposób na odświeżenie wnętrza i zmianę jego wyglądu. To poważne przedsięwzięcie. Gdy zabierasz się do niego samodzielnie, skompletuj potrzebny sprzęt i poznaj techniki pracy z farbami. Zanim przystąpisz do malowania ścian i sufitów przygotuj sprzęt, który usprawni twoją pracę. Będziesz potrzebować odpowiednich pęd (...)

Zobacz pełny wpis »
Mezzaluna, czyli półksiężyc. Nóż o takim kształcie to doskonały pomocnik w siekaniu. Rozdrobnić możemy nim niemal wszystko, zaczynając od orzechów, przez ząbki czosnku i małe dymki, kończąc na kawałkach czekolady i świeżych ziołach.

Zobacz pełny wpis »