Mojborder

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lublin
Główny blog mojborder.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-01-14
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Mojborder

Życie potrafi zaskakiwać. Jednego dnia jestesmy "panami swiata", a drugiego... leżymy u jego podstaw. Jak znaleźć ten złoty środek? Jak do konca nie zwariować? Choc skąd to pytanie... przecież ja już i tak zwariowalam. Czuje się hmmmmm... niepełna, pusta. Nie wiem co mogłoby zapełnić tą pustkę. Tak bardzo pragnę akceptacji, zrozumienia... moze za bardzo? Moze ja wszystko robie tak (...)

Zobacz pełny wpis »
Mieliście kiedyś tak, że musieliście "zasluzyc" na czyjaś miłość? Mowi się, że border zdradzają... a co jeśli to wlasnie border jest notorycznie zdradzany? Nie chodzi tu o podejrzenia, a o rzeczywiste fakty. Od czerwca tkwię w jak to mówi mój mąż "pseudomalzenstwie", któro jest usłane różami jedynie w przypadku... kiedy się godzę na bliskosc z jeszcze je (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybaczcie mi... tak naprawdę nie umiem ladnie pisać. Wiem, wiem... po co mi wiec blog? Po to, żeby móc wyrzucić ze swojej glowy natretne, trudne dla mnie mysli, wspomnienia. Niedawno postawiono mi diagnozę-borderline. Do tej pory bywają chwile, w których się gubię... mam dosc? Moze wlasnie tutaj odnajdę swoją przestrzeń? 

Zobacz pełny wpis »